امروز: شنبه 04 بهمن 1399 برابر با 23 ژانویه 2021

انتصاب یک بانو به سرپرستی مرکز ارتباطات مردمی و خدمات نوین تامین اجتماعی گیلان

  • چهارشنبه, 24 دی 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با صدور حکمی از سوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، شهربانو صابر به سمت سرپرست مرکز ارتباطات مردمی و خدمات نوین این مجموعه منصوب گردید.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، به دنبال انتصاب حسام الدین شریفی سرپرست مرکز ارتباطات مردمی تامین اجتماعی استان به سمت ریاست شعبه لاهیجان ،پس از طی مراحل اداری و بر اساس ساختار تشکیلاتی جدید و با عنایت به توانمدیها و ظرفیتهای جامعه بانوان همکار و ضرورت بهره گیری از قابلیتهای آنان ، با صدورحکمی از سوی علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان،خانم شهربانو صابر کارشناس متخصص مرکز ارتباطات مردمی بعنوان سرپرست مرکز ارتباطات مردمی و خدمات نوین این اداره کل منصوب شد . 

علی حسین نژاد در مراسم معارفه ای که با حضور معاونین و روسای امور اداری و حراست استان برگزار شد با تاکید بر پتانسیلها و قابلیتهای موجود در بانوان که دقت نظر ، مسئولیت پذیری ، سعه صدر و پیگیری از شاخص های آن میباشد با بیان اهمیت جایگاه مرکز ارتباطات مردمی بمنزله پل ارتباطی با مخاطبان و پیشانی اولیه پاسخگوئی به مراجعان ، تعامل و تقویت همه جانبه الزامات کار در این بخش را یک ضرورت برشمرده و با اشاره به رویکرد و چشم انداز سازمان برای حرکت در مسیر خدمات نوین و توسعه فرایندهای دیجیتالی ، خواستار جدیت برای آگاهی بخشی به جامعه هدف از طریق این حوزه گردید . 

مدیرکل استان با آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید مرکز ارتباطات مردمی ، رسیدگی به مشکلات و تلاش برای پاسخگوئی در کوتاهترین زمان را از اولویتهای مورد انتظار برشمرده و بر جلب رضایتمندی حداکثری تاکید نمود .

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25975

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی