امروز: دوشنبه 18 اسفند 1399 برابر با 08 مارس 2021

  • مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان؛
ارتباط نزدیک با کارفرمایان بعنوان یکی از شرکای اجتماعی سازمان سرلوحه خط مشی تعاملاتی ماست

  • چهارشنبه, 08 بهمن 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

طی نشست مشترکی با حضور مدیرکل و معاون منابع بیمه ای تامین اجتماعی گیلان و شهردار آستانه اشرفیه ، وضعیت مطالبات سازمانی از شهرداری و پیمانکاران آن مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس با هدف بررسی وضعیت دیون بیمه ای شهرداری آستانه اشرفیه و تعیین تکلیف و رسیدگی به دفاتر قانونی آن و همچنین بدهی های پیمانکاران طرف قرارداد ، نشست مشترکی با حضور علی حسین نژاد مدیرکل ، منوچهر امیری شیراز معاون منابع بیمه ای و روسای ادارات تخصصی اداره کل تامین اجتماعی گیلان و مهندس شکیب شهردار آستانه و رئیس شعبه این شهر برگزار شد . 

در این نشست با تاکید بر ضرورت ارتباط نزدیک با کارفرمایان و تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی بعنوان یک رویکرد سازمانی ، طرفین به تبادل نظر و بررسی راهکارهای موجود بمنظور تعیین تکلیف دیون بیمه ای شهرداری آستانه اشرفیه و پیمانکاران آن پرداخته و همچنین موضوع رسیدگی به دفاتر قانونی و انجام حسابرسی و اجرای ماده 47 قانون تامین اجتماعی مورد نقد و تبادل نظر قرار گرفت . 

شایان ذکر است شهرداری آستانه اشرفیه و پیمانکاران طرف قرارداد آن بابت حق بیمه های کارکنان و مقاطعه کاری های منعقده بیش از یک میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار هستند .

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 26087

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی