امروز: جمعه 15 اسفند 1399 برابر با 05 مارس 2021

زمان واریز حقوق کارگران حجمی و شرکتی با کارمندان شهرداری یکسان سازی شد

  • یکشنبه, 03 اسفند 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

زمان واریز حقوق کارگران حجمی و شرکتی با کارمندان شهرداری یکسان سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس امروز هم مانند روزهای گذشته شاهد اخبار خوبی از شهرداری رشت بودیم و آنهم یکسان سازی پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز با پرسنل رسمی شهرداری است.

چند روزی است که شاهد بروز اخبار مثبتی از شهرداری هستیم از فسادستیزی شهردار رشت گرفته تا پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز یکروز قبل از کارکنان رسمی.

چند روز قبل بود که شهردار رشت در مقابل خلاف سازان قد علم کرد و شنیده می شود که برای برخورد با خلاف سازی که به گونه ای از بین بردن حقوق شهروندی است عزمی جدی دارد.

پیشتر از آن نیز تحرکاتی شهردار رشت برای ثبت و شفاف سازی املاک شهرداری و همچنین ایجاد سامانه برای انجام تهاترات داشته است.

امروز هم شاهد خوشحالی پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز شهرداری رشت هستیم.

حقوق های معوق از چالش های بزرگ پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز در سالهای گذشته بوده است که امروز شنیده می شود این قشر زحمت کش یک روز جلوتر از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی حقوق خود را دریافت کردند.

می توان گفت که اینروزها شاهد یک تحول مثبت در شهرداری رشت هستیم. تحولی که به یمن حضور یک مدیر توانمند، با تجربه و بومی رخ می دهد و امیدواریم با حمایت های اعضای شورای شهر و مردم ادامه یابد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 26212

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی