امروز: جمعه 15 اسفند 1399 برابر با 05 مارس 2021

  • جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان خبر داد
اعمال محدودیت تردد شبانه در شهرهای نارنجی، زرد و آبی گیلان

  • دوشنبه, 04 اسفند 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان، با بیان اینکه سه استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان در ایام تعطیلات چند روزه نوروزی با محدودیت تردد مواجه هستند، گفت: محدودیت تردد شبانه در کلیه شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی گیلان نیز از ساعت ۲۱ تا سه بامداد اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمود قاسم نژاد، با اشاره به تصمیمات سخت گیرانه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در وضعیت حاد بیماری، اظهار کرد: در وضعیت های نارنجی و قرمز با اعمال محدودیت در تردد و مشاغل و ادارات مواجه هستیم.

وی ستاد استانی را تابع ستاد ملی مقابله با کرونا دانست و افزود: در آستانه تعطیلات ۱۳ رجب، اعیاد شعبان و عید نوروز هستیم و لذا قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا موظق شده برای سفرهای پیش رو دستورالعمل های مناسب را تهیه و ابلاغ کند و این دستورالعمل ها از هفته آینده در سراسر کشور قابلیت اجرایی دارد.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان  با بیان اینکه آزمون های استخدامی دستگاه ها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهند شد، گفت: اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بر مراکز خرید عیدانه کنترل شدید داشته باشد.

وی از لغو مراسم معنوی اعتکاف در ماه رجب خبر داد و خاطرنشان کرد: به واسطه حضور خیل عظیمی از دین داران در مساجد و طولانی بودن زمان حضور در محیط های بسته، با تصمیم ستاد ملی کرونا امسال اعتکاف نخواهیم داشت.

قاسم نژاد در گفت و گو با خبر شبکه باران با بیان اینکه سه استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان در کنار شهرهای مسافرپذیر همچون مشهد، اصفهان و شیراز، بندرعباس، بوشهر، کیش و قشم در ایام تعطیلات چند روزه نوروزی با محدودیت تردد مواجه هستند، گفت: شهرهای زرد استان گیلان نیز محدودیت تردد دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، ورود به شهرهای شمالی را همراه با محدودیت تردد دانست و یادآور شد: محدودیت تردد شبانه در کلیه شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی گیلان نیز از ساعت ۲۱ تا سه بامداد اعمال خواهد شد؛ البته در حال حاضر شهر قرمز نداریم.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 26227

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی