امروز: دوشنبه 05 خرداد 1399 برابر با 25 می 2020

برگزاری جشن اشتغال 120 هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد در کشور

  • چهارشنبه, 27 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس معاون اداری و مالی کمیته امدادامام خمینی (ره) کشور از برگزاری جشن اشتغال 120 هزار خانواده تحت حمایت در کشور در سال 94 خبر داد.

ولیئی در مراسم معارفه سرپرست کمیته امدادامام خمینی (ره) استان گیلان ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و امدادگران کمیته امداد گیلان ، از خدمت رسانی به محرومان به عنوان یکی از پرفضیلت ترین کارها درسیره ائمه هدی(ع) یاد کرد و گفت: این توفیقی است که از جانب خداوند متعال نصیب امدادگران کمیته امداد شده که می توانند در جهت حل مشکل محرومان و یتیمان گام بردارند و در برخی موارد هم در همین خدمت رسانی ها ، آزمایش الهی نیز صورت می گیرد.

وی برگزاری جشن اشتغال 120 هزار خانواده تحت حمایت در کشور در سال 94 ، توسعه شبکه های مردمی ، تحکیم نظام خانواده را از برخی از استراتژی های کمیته امداد در سال 94 برشمرد و تصریح کرد : کمیته امداد نقطه وصل و امید محرومان است و باید با تلاش بیشتر در سال پیش رو بتوانیم در راستای ارائه خدمات به نیازمندان برنامه های بهتری را تدوین و اجرایی نماییم.

در این نشست که با حضور قائم مقام ، مدیران ، معاونین و رؤسای کمیته امداد گیلان ، معاون اداری و مالی کمیته امداد کشور ومدیرکل اموراداری مرکز، علیرضا محمدی طی حکمی از سوی سرپرست کمیته امداد کشور به سمت سرپرست کمیته امدادامام خمینی (ره) استان گیلان منصوب شد.

در پایان این نشست علیرضا محمدی سرپرست جدید کمیته امداد گیلان ، این نهاد را شجره طیبه ای دانست که فقرا و محرومین از ثمره ی آن بهره مند می باشند از همه امدادگران خواست تا با همدلی و همراهی بیشتر در سال جدید در جهت خدمت رسانی و جلب رضای الهی تلاش کنند.

لازم به ذکراست که سرپرست کمیته امدادگیلان سابقه مدیریت کمیته امداد رشت و صومعه سرا رادرکارنامه مدیریتی خوددارد.

 انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 2640

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی