امروز: پنج شنبه 21 آذر 1398 برابر با 12 دسامبر 2019

نصب سردیس پروفسور سمیعی در سال 94/تشکیل اتوماسیون تبلیغات محیطی

  • پنج شنبه, 28 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت امروز در جمع خبرنگاران از تشکیل اتوماسیون تبلیغات محیطی در سال 94به صورت آنلاین داد.

حامد عبدللهی افزود: با انجام این کار تمامی درخواست ها از طریق سامانه ثبت و دخالت نیروی انسانی معنایی ندارد.

وی با اشاره به اینکه اساسنامه سازمان زیبا سازی در سال 91 توسط وزارت کشور تصویب شد اظهار داشت: درسال گذشته در همین تاریخ توسط شهردار اسبق رشت محمد ابراهیم خلیلی استارت این سازمان زده و سازمان زیباسازی شهر رشت آغاز به فعالیت کرد.

عبدالهی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در طول یکسال به سازماندهی تبلیغات محیطی در سطح شهر اشاره کرد و گفت : تبلیغات محیطی در سطح شهر متولی خاصی نداشت و توسط چند نهاد و سازمان مدیریت می شد که با تصویب شورای شهر رشت ساماندهی تبلیغات محیطی به این سازمان واگذار گردید .

نصب سه المان شهدای شهرداری رشت در سطح شهر

وی از الویت های کار سازمان زیباسازی از تعبیه سازه هایی به نام« واتر بند »به جای آویز های درختی در سطح شهر خبر داد و گفت: از این سازه ها برای اطلاع رسانی مناسبت ها و پیام های فرهنگی و شهروندی در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

عبدالهی از دیگر فعالیت های این سازمان به راه اندازی آبنماهای میادین انصاری,صیقلان و ولیعصر اشاره کرد.

وی همچنین به زیباسازی پل ها که از نظر بصری چهره ای نازیبا به شهر داده بودند و به نصب المان معراج در میدان شهدا, و المان رفتگر در پارک قدس,المان بازنشسته در سبزه میدان و المان های نوروزی در سطح شهر اشاره و از طراحی المان تربیت در ورودی دانشگاه گیلان وطراحی و نصب سه المان شهدای شهرداری در جایگاه مناسب خبر داد.

افزایش تبلیغات محیطی درسطح شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت با بیان اینکه در گذشته تعدادی از کانون های تبلیغاتی به مدت دوسال بدون قرارداد با شهرداری در حال فعالیت بودند گفت: علی رغم فشارهای وارده و با حمایت اعضای شورا و معاونت خدمات شهرداری و پیگیری های به جد موفق به برگزاری مزایده شدیم.

وی افزود: در گذشته فضای تبلیغاتی مورد استفاده در سطح شهر حدود یک هزار و ۲۰۰ مترمربع بیلبورد بود که با سازماندهی مناسب این فضا به 4 هزار متر مربع افزایش یافت.

نصب سردیس پروفسور سمیعی در خیابان پرستار

وی در پایان با اشاره به نصب سردیس اردشیری در فلکه صابرین از نصب سردیس پروفسور سمیعی در خیابان پرستار در دهه سال 94 خبر داد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 2662

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی