امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

نائب رئیس شورای اسلامی گیلان انتخاب شد

  • شنبه, 15 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس جلسه تعیین هیئت رئیسه شورای اسلامی گیلان با حضور جمعی از مسئولین استانی و ۱۶ نماینده از شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان گیلان برگزار شد.

در این نشست حسینعلی خدایگانی از شورای شهر لاهیجان توانست با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای اسلامی گیلان انتخاب شود.

در ادامه تعیین اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی استان گیلان محمدرضا رحمانی عضوشورای اسلامی شهر صومعه‌سرا موفق شد تا با کسب ۱۵ رای موافق و ۱رای ممتنع  به عنوان نائب رئیسی شورای اسلامی استان گیلان دست یابد.

بر اساس این گزارش، علی رغم وجود پتانسیل های فراوان شهرستان صومعه‌سرا در مسائل سیاسی اجتماعی، سال گذشته برای اولین بار بود که  محمدرضا رحمانی به عنوان یکی از اعضای شورای شهرستان صومعه‌سرا در شوراهای استان گیلان موفق به این مقام می شد و امسال نیز رحمانی  موفق شد تا مجددا عنوان  نائب رئیسی شورای اسلامی استان گیلان را بدست آورد.

گفتنی است چندی پیش نیز رحمانی در انتخابات مجامع امور صنفی شهرستان صومعه‌سرا، توانست با کسب اکثریت آراء بعنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان صومعه‌سرا انتخاب شود. صومعه سرا نیوز

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 286

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی