امروز: شنبه 16 اسفند 1399 برابر با 06 مارس 2021

طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آبی باعث ایجاد آرامش

  • شنبه, 15 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، پنجمین نشست کمیته طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با حضور مهندس سیف اله آقابیگی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، جمعی از معاونین، مدیران و نماینده مشاور یکم جامع کار سپاهان در سالن کنفراس این شرکت برگزار شد.
در ابتدای این جلسه نماینده مشاور یکم جامع کارسپاهان، اقدامات اکیپ های گشت و بازرسی را برای حاضرین تشریح کرد که در ادامه مدیران و معاونین در مورد نحوه اجرا اقدامات انجام شده  گشت و بازرسی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در ادامه این جلسه مهندس آقابیگی گفت: طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آبی باید باعث ایجاد آرامش و اطمینان برای منابع آبهای زیرزمینی و سطحی استان باشد که در طرح تعادل بخشی هدف باید انجام اقدامات کیفی باشد که اقدامات گذشته را با اقدامات امروز تطبیق بدهیم .
مهندس آقابیگی در پایان ضمن تشکر از نماینده مشاور یکم جامع کارسپاهان و کلیه حاضرین در جلسه گفت: از اهداف مهم گشت و بازرسی باید حفظ رسالت های سازمانی در خصوص شناسایی و برخورد با متخلفین، تعیین تکلیف چاههای غیرمجاز و مسائل مربوط به احیای آبهای سطحی و زیرزمینی باشد.
انتهای پیام/083458
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 293

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی