امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

شناسایی مزاحم اینترنتی شبکه اجتماعی در رشت/ دستگيري سارقان قطعات داخلي خودرو

  • دوشنبه, 14 ارديبهشت 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پر س رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان گيلان از شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی شبکه اجتماعی مبتنی بر موبایل خبر داد.

سرهنگ "محمدخاني" با اعلام اين خبر گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده از دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهي فردي مبني بر اینکه شخصی ناشناس با ارسال مطالب توهین آمیز از طریق شبكه اجتماعي مبتنی بر موبایل آسایش و آرامش وی را سلب نموده ، موضوع در دستورکار پليس فتا قرار گرفت.

رئيس پليس فتا استان گيلان افزود: با پي جويي هاي فني و پليسي، كارآگاهان پليس فتا مزاحم اینترنتی شبکه اجتماعي مبتنی بر موبایل را كه خانمي 30 ساله و خواهر نامزد سابق شاکی بود را شناسايي كرده و با هماهنگي مقام قضايي وي را در رشت دستگير نمايند.

سرهنگ محمدخاني اظهار داشت: با توجه به ادله ديجيتال كشف شده از متهم، وي به صراحت به بزه انتسابي خود اعتراف و انگيزه خود را از اين کار انتقام گرفتن از شاکي عنوان کرد که جهت سير مراحل قانوني تحويل دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت شد.

دستگيري سارقان قطعات داخلي خودرو با 90 قطعه سرقتي در "رشت"

به گزارش رشت پرس فرمانده انتظامي شهرستان رشت استان گيلان از دستگيري دو سارق قطعات داخلي خودرو با 90 قطعه سرقتي و اسكناس هاي جعلي دراين شهرستان خبرداد.

سرهنگ "رحيم شعباني" فرمانده انتظامي شهرستان رشت در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي كلانتري22در پيگيري دستگيري ديگر اعضاء باند سارقان داخلي خودرويي كه قبلا آنان را دستگير و به مرجع قضايي معرفي نموده بودند، موفق به دستگيري يكي از اعضاء متواري باند شدند.

سرهنگ رحيم شعباني بيان داشت: با كشف با چهار حلقه رينگ اسپرت مسروقه از اين سارق متواري ، درب جديدي براي شناسايي ودستگيري همدست اين سارق نيز آغاز شده و در نتيجه ماموران كلانتري 22 توانستند با مجوز قضايي فرد مورد نظر را نيز طي عملياتي در منزلش دستگير نمايند.

رئيس پليس رشت تصريح كرد: در اين عمليات يك دستگاه خودروي پرايد كه در آن اسكناس هاي جعلي به مبلغ 7 ميليون و 500 هزار ريال موجود بوده و از داخل منزلش نيز 90 قطعه سرقتي خودرو كشف شد.

سرهنگ رحيم شعباني در پايان با بيان اينكه متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند، از دارندگان خودروها خواست كه خودروهاي خود را در جاهاي مطمئن پارك نموده و به تجهيزات ايمني مجهز نمايند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 3429

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی