امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید نامجوی منطقه ازاد انزلی با حضور مقامات کشوری

  • دوشنبه, 14 ارديبهشت 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از افتتاح مسیر اصلی تقاطع غیر همسطح شهید نامجوی منطقه آزاد انزلی در ماه آینده با حضور خانواده بزرگوار این شهید و مقامات کشوری و وزرای دفاع از ابتدای انقلاب تا کنون  خبر داد.

فرماندهی انتظامی گیلان و معاونین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان  با مهندس رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان دیدار و نشست مشترکی برای توسعه همکاریهای مشترک در راستای افزایش سطح ارائه خدمات به سرمایه گذاران، گردشگران و ساکنین منطقه برگزار کردند.

مهندس مسرور در این دیدار با بیان اینکه در خصوص اجرای مصوبه کالای همراه مسافر قانونمندترین منطقه آزاد کشور هستیم اظهار داشت: در حوزه های مختلفی چون تردد خودرو با پلاک منطقه، رفع تصرف از اراضی محدوده منطقه، اقامت اتباع خارجی، ساماندهی صنوف محدوده منطقه ،استقرار یگان انتظامی در منطقه و مباحث آسیب های اجتماعی همکاریهای گسترده ای میان این سازمان و نیروی انتظامی وجود داشته که زمینه تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به مردم و سرمایه گذاران در خصوص بهره مندی از مزایا و معافیتهای قانونی منطقه آزاد انزلی شده است.

وی با تصریح بر اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات در کارگروه های مشترکی که طی این مدت تشکیل شدند برطرف شده و به منظور کنترل نرم افزاری تردد خودروهای پلاک منطقه در سطح استان آمادگی همکاری های لازم را داریم و گفت : تسریع و تسهیل ارائه خدمات به دارندگان خودرو با پلاک این منطقه به جهت افزایش رضایتمندی دارندگان این خودروها از اولویت های این سازمان است و امیدواریم با همکاری پلیس راهور استان در این زمینه گامهای موثری برداشته شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن قدردانی از زحمات فرماندهی نیروی انتظامی استان و همکاران ایشان، از افتتاح مسیر اصلی تقاطع غیر همسطح شهید نامجوی منطقه آزاد انزلی در ماه آینده با حضور خانواده بزرگوار این شهید و مقامات کشوری و وزرای دفاع از ابتدای انقلاب تا کنون  خبر داد و با بیان اینکه برنامه ریزی کرده ایم مراسمی در خور جایگاه این شهید بزرگوار اجرا شود، افزود: علاوه بر این مناسبترین مرکز تفریحات ساحلی استان در این منطقه مشغول ساخت می باشد و در تابستان سال جاری آماده بهره برداری است.

سردار ابراهیم قائد رحمتی فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با تأکید بر اینکه در دوران مدیریت مهندس مسرور شاهد گسترش همکاریهای دو جانبه هستیم، ابراز امیدواری کرد این هم افزایی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی افزایش یابد، اضافه کرد: امنیت و توسعه اقتصادی رابطه لازم و ملزومی با یکدیگر دارند بحدیکه وجود امنیت زمینه ساز رونق اقتصاد شده و هم چنین موجبات آسایش و آرامش مردم را فراهم می کند.

وی نیروی انتظامی را خادم مردم و کشور دانست و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با منطقه آزاد انزلی در زمینه بهبود فضای کسب و کار در این منطقه اعلام و گفت: باید با گسترش و تعمیق ابعاد مختلف امنیت، از جمله امنیت اقتصادی، زمینه را برای خدمت رسانی بهتر مردم فراهم نمود .

فرماندهی انتظامی گیلان افزود : با تشکیل شورای تامین منطقه آزاد انزلی به ریاست مهندس مسرور مدیرعامل این سازمان بسیاری از مشکلات این حوزه در منطقه مرتفع شده و هم چنین با اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر  شاهد تحولات و جهش در حوزه های مختلف عملکردی این سازمان بوده ایم.

در ادامه معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و معاونین فرماندهی انتظامی استان به بیان دیدگاه های خود در زمینه توسعه همکاریهای دو نهاد پرداخته و خواستار استمرار جلسات کارگروه های مشترک شدند.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 3430

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی