امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

منازل مسکونی گیلانیان در مقابل حوادث بیمه مي شود

  • سه شنبه, 12 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس منازل مسکونی گیلانیان در مقابل حوادث بیمه مي شود.

استاندار گیلان به بیمه‌ی ایران پیشنهاد داد با همکاری استانداری و نهادهای مرتبط منازل مسکونی گیلانیان در مقابل حوادث بیمه شود.

دکتر نجفی در دیداربا مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره‌ی بیمه ایران با اشاره به اهمیت جبران خسارات از طریق توسعه‌ی فرهنگ بیمه گفت : گیلان از حادثه خیزترین استانهای کشور است و گسترش فرهنگ بیمه راهکار مناسب برای جبران خسارات ناشی از حوادث مختلف است.

وی  با اشاره به اهمیت بیمه‌ی منازل مسکونی در برابر حوادث مختلف گفت : استانداری گیلان آمادگی دارد با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و شرکت بیمه‌ی ایران طرح بیمه‌ی همگانی منازل مسکونی در برابر حوادث را اجراء کند.

وی افزود : باتوجه به لزوم گسترش فرهنگ بیمه در جامعه ملموس کردن پیامدهای دریافت خسارت‌های احتمالی توسط حادثه دیدگان بسیار ضروری است.

استاندار گفت :گیلان آمادگی دارد با اجرای این طرح به عنوان الگوی موثر در گسترش فرهنگ بیمه در جامعه محسوب شود.

استاندار  با اشاره به خسارات خشکسالی و سرمازدگی محصولات باغی و کشاورزی گیلان نیز اشاره کرد و گفت : استانداری گیلان باتوجه به اهمیت بیمه ی محصولات کشاورزی آماده‌ی همکاری‌های بیش‌تر در این بخش است.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت بیمه ایران با استقبال از پیشنهادات استاندار گیلان گفت :این شرکت به عنوان تنها شرکت بیمه‌ی دولتی قصد دارد خدمات خود را افزایش دهد.

امراللهی افزود : این شرکت سال گذشته 5 هزار و 900 میلیارد تومان به بیمه شدگان خود خسارت پرداخت کرد.

انتهاي پيام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 3907

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی