امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

استقرار نماينده آسایشگاه در فرودگاه رشت جهت جمع آوری کمک های مسافران هوايي

  • سه شنبه, 12 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس مدیر کل فرودگاه گیلان به مناسبت نیمه شعبان روز دوشنبه 11 خرداد ازآسایشگاه معلولین وسالمندان گیلان دررشت بازدید و ازنزدیک با مسوولان، معلولین وسالمندان این آسایشگاه دیدار و گفت وگو کرد.

مهندس فتاح رضوانی ضمن بازدید از قسمت های مختلف این آسایشگاه در نشستی با مدیر و اعضای هیات امنای این آسایشگاه با برشمردن رسالت کاری آنان در اینگونه مراکز خدماتی افزود:

خدمت به معلولین و سالمندان جزو خدمات ارزشمندی است که با مقیاس های دنیوی نمی توان ارزش گذاری کرد و فقط ارزش این کار در نزد خداوند متعال ثبت خواهد شد.

وی همچنین با درخواست مدیریت آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت مبنی بر استقرار یک نفر به نمایندگی از این آسایشگاه در فرودگاه سردار جنگل رشت جهت جمع آوری کمک های مسافران هوایی موافقت کرد.

مدیر کل فرودگاه گیلان همچنین پیشنهاد داد نیازمندی های آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت به کارکنان اداره کل فرودگاه گیلان اطلاع رسانی شود تا در صورت تمایل هر کارمند برای کمک به این مرکز اقدام شود.

دراین دیدار مدیر عامل آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت طی گزارشی از عملکرد این مرکز گفت: هم اکنون 550 نفر از معلولین، سالمندان وضایعه نخاعی در این مرکز نگهداری می وسرویس دهی می شود .

 حاج ایوب قدیمی افزود: نگهداری این تعداد سالیانه هفت میلیارد تومان هزینه دارد که بهزیستی استان دو و نیم میلیارد تومان آنرا تحت پوشش خود دارد .

وی دراین ارتباط یاد آور شد : مابقی هزینه نگهداری این تعداد معلولین را افراد خیر ونیکوکار استان گیلان وخارج از این استان تقبل می کنند .

مدیر عامل آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت بابیان اینکه هم اکنون 80 پرونده در نوبت نگهداری از معلولین را در این مرکز داریم گفت : در صدد هستیم با تکمیل ساختمان جدید آسایشگاه که در همین محل در حال اجرا است بخشی از هزینه ها را با اجاره اماکن طبقه همکف که مشرف به خیابان اصلی می باشد تامین نماییم و طبقات دوم و سوم را برای خدمات به معلولین بیشتر استفاده نماییم.

انتهاي پيام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 3909

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی