امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

خودسوزی راننده تاكسي در اعتراض به ضعف مدیریت تاکسی ۱۳۳ رشت

  • پنج شنبه, 21 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس بر اساس گزارش میدانی راننده جوان یک دستگاه خودرو تاکسی ۱۳۳ در مقابل درب ورودی ساختمان مرکزی شهرداری رشت پارک کرده و سپس با ریختن چندین لیتر بنزین بر روی خود و زدن کبریت اقدام به خودسوزی نمود که با هوشیاری یکی از نگهبانان ورودی شهرداری شهر رشت و گرفتن کبریت از دست فرد نامبرده جلوی این اقدام گرفته شد.

راننده مذکور در جواب حاضرین در صحنه دلیل این کار خود را مشکلات فراوان و ضعف مدیریت تاکسی ۱۳۳ عنوان و با ناراحتی در مورد موارد پیش آمده و مشکلات یکی از اپراتورهای تاکسی ۱۳۳ در برخورد با رانندگان عنوان کرد و رسیدگی فوری به این مسایل را از شهرداری خواستار شد

وی که از تماس بنزین با پوست خود به شدت رنج می برد با مراجعه واحد اورژانس تحت معالجات اولیه قرار گرفت و به مرکز درمانی منتقل گردید.

گفتنی است پیش از این رسولی عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور نود و ششمین جلسه شورای شهر رشت انتقادات شدیدی را نسبت به مدیریت تاکسیرانی شهر رشت در دفاع از حقوق رانندگان تاکسی ۱۳۳و به دلیل عدم نظارت مکفی بر تاکسی ۱۳۳ و تخلفات در این حوزه ابراز نموده بود.

گيل خبر نوشت: حال باید دید مدیریت سازمان تاکسیرانی شهر رشت چه پاسخی برای مشکلات مطرح شده خواهد داشت و چرا با وجود اخطارهای قبلی مسولین امر کار باید به جایی برسد که راننده ای جوان اقدام به خودسوزی در اصلی ترین نهاد خدمات شهری رشت نماید؟!

انتهاي پيام/083451

بر اساس گزارش میدانی راننده جوان یک دستگاه خودرو تاکسی ۱۳۳ در مقابل درب ورودی ساختمان مرکزی شهرداری رشت پارک کرده و سپس با ریختن چندین لیتر بنزین بر روی خود و زدن کبریت اقدام به خودسوزی نمود که با هوشیاری یکی از نگهبانان ورودی شهرداری شهر رشت و گرفتن کبریت از دست فرد نامبرده جلوی این اقدام گرفته شد. گیل خبر در ادامه نوشت:راننده مذکور در جواب حاضرین در صحنه دلیل این کار خود را مشکلات فراوان و ضعف مدیریت تاکسی ۱۳۳ عنوان و با ناراحتی در مورد موارد پیش آمده و مشکلات یکی از اپراتورهای تاکسی ۱۳۳ در برخورد با رانندگان عنوان کرد و رسیدگی فوری به این مسایل را از شهرداری خواستار شد. وی که از تماس بنزین با پوست خود به شدت رنج می برد با مراجعه واحد اورژانس تحت معالجات اولیه قرار گرفت و به مرکز درمانی منتقل گردید. گفتنی است پیش از این رسولی عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور نود و ششمین جلسه شورای شهر رشت انتقادات شدیدی را نسبت به مدیریت تاکسیرانی شهر رشت در دفاع از حقوق رانندگان تاکسی ۱۳۳ و به دلیل عدم نظارت مکفی بر تاکسی ۱۳۳ و تخلفات در این حوزه ابراز نموده بود.( اینجا را بخوانید) حال باید دید مدیریت سازمان تاکسیرانی شهر رشت چه پاسخی برای مشکلات مطرح شده خواهد داشت و چرا با وجود اخطارهای قبلی مسولین امر کار باید به جایی برسد که راننده ای جوان اقدام به خودسوزی در اصلی ترین نهاد خدمات شهری رشت نماید؟! ادامه در : دیارمیرزا
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 4048

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی