امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

اخبار مهم روز

گزینه‌های جدی کسب کرسی یکی از شهرداریهای گیلان

  • پنج شنبه, 21 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس سه روز پیش بود که طرح سئوال از شهردار در جلسه اکثریت شورای شهر بررسی شد و این طرح پس از امضا در نخستین جلسه شورای شهر مطرح می‌شود!!

طراحان سئوال از شهردار جوان شهر در سئوالاتشان به قراردادهای مالی، عدم اجرای برنامه‌ها شورا و ارسال لوایح به صحن، سیاست‌زدگی و فعالیتهای انتخاباتی، عدم تحقق ۲۵ درصدی بودجه از مهمترین سئوالات شورا از شهردار است.

گقتنی است در نشست غیررسمی شورا که در دفتر یکی از اعضای شورا و عصر امروز برگزار شد طرح سئوال از شهردار با اجماع حداکثری به بحث گذاشته شد و به نتیجه رسید.

صبح مشرق نوشت: یک عضو شورا این خبر را تأیید کرد و اظهار داشت: در نشست اولیه بودیم و به زودی اطلاع‌رسانی رسمی توسط شورا انجام می‌گیرد و نمی‌توانم طبق تعهدات داخل جلسه از محتوای جلسه سخن بگویم ولی قطعا در روزهای آینده خبرهایی از طرح سئوال اطلاع رسانی می‌شود.

در جلسه دوم چه گذشت؟

گزینه‌های شهرداری یکی از شهرهای مهم شمالی مشخص شد، در حالیکه اعضای شورای شهر در جلسه غیررسمی بر استیضاح شهردار جوان به نتیجه رسیدند، حالا جلسه دومی برگزار شده و علی نیکزاد، آقازاده، چند گزینه بومی و یک معاون وزیر به عنوان گزینه‌های شهرداری انتخاب شده اند.

استیضاح شهردار با طرح سئوال در جلسه آتی شورای شهر کلید میخورد.

از علی نیکزاد به عنوان یکی از گزینه های اصلی کسب کرسی شهرداری یاد می‌شود، گزینه‌ای که باید منتظر ماند و دید آیا نیکزاد به گیلان می‌آید یا گزینه های دیگز شانس بیشتری دارند؟

رایزنیها با گزینه های شهردار از شنبه آغاز می شود

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 4061

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی