امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

شهرداری اصفهان جایگاه دست نیافتنی ای به نظر نمی رسد/رشت پیش از اصفهان صاحب شهرداری بود

  • یکشنبه, 24 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس دكتر رضا جمشيدي عضو شوراي اسلامي شهر رشت اظهار داشت: قبل از اينكه اصفهان شهرداري داشته باشد رشت داراي شهرداري بود.

عضو شورای شهر رشت با بیان این مطلب که کلانشهر رشت پیشتر از اصفهان صاحب شهرداری بود گفت: در طی اخبار مندرج در برخی از سایت ها و خبرگزاری ها مبنی به تماس شورای اسلامی شهر اصفهان با شهردار رشت نباید به دنبال کوچک شمردن شهردار رشت باشیم یا شهر رشت را کوچک تلقی کنیم چرا که شهر رشت پیش از اصفهان صاحب شهرداری بود . ضمن اینکه شهرداری اصفهان جایگاه دست نیافتنی ای به نظر نمی رسد

رضا جمشیدی در مورد عزل و نصب های صورت گرفته از سوی شهرداری گفت: شهردار منتخب اعضای شورای شهر است و هر گونه عزل و نصبی در وظایف و اختیارات ایشان می باشد و بهتر است که در این موارد اعضای شورا به جای دخالت و نظردهی های بی مورد در جهت توسعه بخشیدن به کارهای عمرانی شهر حامی شهردار باشند.

ما فقط بگوییم مستندات داریم درحالی که آن را ارائه ندهیم وجهه همه را خراب نموده ایم

جمشیدی تصریح کرد: هیچ گاه نمی توان فردی را برای شهرداری برگزید که بتواند حمایت همه اعضای شورا را جلب کند و همیشه تعدادی مخالف و موافق نیز دارد.

جمشیدی در پاسخ به اینکه باقری خطیبانی یکی از اعضای شورا که سایت های مختلف دارند و دائما اخبار به روز ارائه می دهد گفت: بنده اعتقادی به این ندارم که ایشان خبرگزاری یا سایتی متعلق به خودشان دارند. بعضی از سایت ها برای زمینه های مورد بحث شان سراغ عضو شورا یا کسانی که شفاف تر صحبت می کنند می روند.به عقیده من به جای اینکه ده مورد از مسائل ومشکلات مالی را مطرح کنیم دو مورد از آنها را با مستندات به مردم ارائه دهیم.

آقای باقری فردی نیستند که بی جهت حرفی بزنند. به ایشان  توصیه مي كنم به جای بیان موارد متعدد موارد اندک را با مستندات قانونی ارائه دهند تا مردم هم ببینند راجع به چه چیزی صحبت می کنند. ما فقط بگوییم مستندات داریم درحالی که آن را ارائه ندهیم وجهه همه را خراب نموده ایم. در بیان مواردی هم که در ارائه مستنداتش معذوریت داریم بهتر است آن موارد را مطرح نکنیم.

انتهاي پيام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 4089

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی