امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

تجمع اعتراضی از بلاتکلیفی 13 ساله گلخانه داران شهرک گلخانه ای کیشستان+ عکس

  • سه شنبه, 06 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، جمعی از  گلخانه داران در اعتراض به بی توجهی برخی مسئولان به وضعیت گلخانه ها در مقابل استانداری گیلان تجمع کردند.

دقایقی پیش جمعیتی از گلخانه داران در اعتراض به بی توجهی برخی مسئولان به وضعیت گلخانه های کیشستان با در دست داشتن نوشته‌هایی خواستار اقدام سریع مسوولین برای حل مشکلات خود شدند.

به گزارش خبرنگار رشت پرس گلخانه داران ضمن اشاره به مشکلات  13 ساله این شهرک گلخانه ای دلیل اعتراض خود را اینگونه اظهار داشتند: شهرک گلخانه ای گیلان واقع در کیشستان، بزرگترین شهرک گلخانه ای خاورمیانه  بدون داشتن سند  و با بدهی بانکی  هنگفت می باشد  که دارای مشکلاتی از قبیل مشکلات حقوقی زمین تفکیک نشده ، بدهی فراوان بانکی به صورت روز شمار ، متحمل شدن خسارت از  سوء مدیریت،خسارت هایی که در زمان برف حاصل شده است.

آنان افزودند: از دیگر مشکلات آن می توان به  عدم مطالعه  واگذاری زمین به فارغ التحصیلان،ندادن سند به فارغ اتحصیلان بعداز13سال،وعده و وعید در حالیکه اجاره به شرط تملک می باشد و احداث گلخانه ها در شرایطی که عملیات زیر بنایی از جمله آب،برق،جاده و گاز صورت نگرفته بر روی زمین های بسیار شور ، سترون و فاقد حاصلخیزی طبق شواهد موجود که بر همه آشکار می باشد .

همچنین گلخانه های ایجاد شده در مقابل برف مقاوم نبوده و از سال 83 بر اثر خسارت های حاصله از برف بدون هیچگونه کمکی برای بازسازی دوباره،  واحدها  به حال خود رها شده است.

به گزارش خبرنگار رشت پرس اعتراض کنندگان اظهار داشتند : که بارها برای حل این مشکل از نمایندگان گیلان از جمله جعفر زاده ایمن آبادی  خواستار بررسی و مرتفع کردن مشکلات خود شدند لذا تا کنون در این راستا نتیجه ای حاصل نشد و جوابی را دریافت ننمودند.

لذا  تصمیم گرفتند تا با  تجمع  و حضور در جلوی درب استانداری خواستار رسیدگی ویژه مسئولین اللخصوص استاندار به وضعیت گلخانه های کیشستان بزرگترین شهرک گلخانه ای خاورمیانه شوند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 4893

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی