امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

آماده سازی ۷۵ نقطه در رشت برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها

  • دوشنبه, 26 بهمن 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سخنگوی شهرداری رشت گفت: ۷۵ نقطه در کلانشهر رشت برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها آماده شده است.

علیرضا حسنی روز یکشنبه افزود: شهرداری کلانشهر رشت به عنوان متولی امور شهری، به منظور فراهم کردن شرایط و امکانات لازم برای برپایی انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به عنوان رویدادهای مهم عرصه سیاسی کشور و مشارکت حداکثری شهروندان، اقداماتی را انجام داده است.

وی با اشاره به آغاز فعالیت انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری از بیست و دوم بهمن ماه جاری و مجلس شورای اسلامی در روزهای پیش رو اظهار کرد: شهرداری کلانشهر رشت به منظور حفظ سیمای شهری و جلوگیری از آلودگی های بصری و نظم بخشی به فعالیت های انتخاباتی، ۵۸ نقطه در محدوده مناطق پنج گانه شهرداری ( در هر نقطه ۲۰ مترمربع فضای تبلیغاتی ) فراهم کرده است.
وی یادآور شد: سازمان زیباسازی شهرداری رشت نیز نسبت به آماده و محصورسازی ۱۷نقطه دیگر در سطح شهر در مجموع سه هزار مترمربع که دارای نقاشی دیواری است، برای استفاده در ایام تبلیغات آماده کرده است.
سخنگوی شهرداری کلانشهر رشت از نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و ستادهای تبلیغاتی آنان خواست با استفاده از فضاهای آماده شده و عدم نصب پوستر در سایر مکان ها، شهرداری رشت و شهر خود را در برخورداری از فضایی زیبا و با شور انتخاباتی یاری دهند.
وی تصریح کرد: تجلی حضور و مشارکت مردم در سرنوشت کشور و اداره جامعه در پای صندوق های اخذ رای به منصه ظهور می رسد که امید است با آگاهی مردمی، رعایت اصول اخلاقی و موازین میهن اسلامی مانند گذشته ، شاهد انتخاباتی باشکوه باشیم.
حسنی ضمن قدردانی از معاونت حوزه خدمات شهری شهرداری کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: این معاونت در آماده سازی نقاط مختلف برای تبلیغات کاندیداها همکاری داشت.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.
شهرستان رشت سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و استان گیلان چهار نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.ایرنا

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 7800

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی