امروز: پنج شنبه 31 مرداد 1398 برابر با 22 آگوست 2019

پرونده نماینده فعلی و عضو شورای شهر رشت به شورای حل اختلاف ارجاع شد!+ جزئیات

  • دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در صورت اقامه دعوی به دلیل عدم اقامت ایشان در رشت، موضوع به شورای حل اختلاف رفته تا حل شود، اما در حال حاضر هیچ مغایرتی از لحاظ قانونی وجود ندارد.

با توجه به لیست اعلام شده از سوی فرمانداری رشت در تاریخ 28 تیر 1390 حجت جذب به عنوان عضو علی البدل باید وارد شورای شهر می شد اما پس از مطرح شدن مطالبی در مورد باقی ماندن جمالی در شورا با وجود انتخاب به عنوان نماینده ی مردم رودبار در مجلس این ماجرا پیچیده تر شده است.

با توجه به لیست اعلام شده از سوی فرمانداری رشت در تاریخ 28 تیر 1390 (اینجا را بخوانید) حجت جذب به عنوان عضو علی البدل باید وارد شورای شهر می شد اما پس از مطرح شدن مطالبی در مورد باقی ماندن جمالی در شورا با وجود انتخاب به عنوان نماینده ی مردم رودبار در مجلس این ماجرا پیچیده تر شده است.

عیسی مهدوی، فرماندار رشت در گفتگو با خبرنگار خزر در خصوص ورود حجت جذب به شورای شهر رشت و جایگزینی وی به جای منوچهر جمالی که به عنوان نماینده مردم رودبار در مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شده گفت: به استناد قانون جدید انتخابات اعضای شورا در هرجای کشور که بخواهند برای نمایندگی مجلس کاندیدا شوند ابتدا باید از سمت خود در شورا استعفا دهند، اما با توجه به اینکه قانون جدید دیر اعلام شد، بر اساس قانون فعلی همزمانی نمایندگی مجلس و حضور در شورای شهر هیچگونه مشکل قانونی ندارد.

وی افزود: در صورت اقامه دعوی به دلیل عدم اقامت ایشان در رشت، موضوع به شورای حل اختلاف رفته تا حل شود، اما در حال حاضر هیچ مغایرتی از لحاظ قانونی وجود ندارد.

اکنون باید دید باتوجه به غیبت های مکرر جمالی پیش از ایام انتخابات، در حال حاضر و پس از کسب کرسی نمایندگی مجلس در حوزه ی رودبار آیا وی وقتی برای حضور در جلسات شورا و حل دغدغه های فراوان مردم شهر رشت خواهد داشت یا به امورات محول شده ی جدید خود خواهد پرداخت؟!خزر بر خط

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 9039

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی