امروز: پنج شنبه 02 بهمن 1399 برابر با 21 ژانویه 2021

شهردار انتخاب کردیم تا مانع ایجاد بحران شود نه موجب بروز بحران در شهرداری رشت

  • یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: شهردار رشت را انتخاب کرده‌ایم تا از ایجاد بحران جلوگیری کند نه اینکه‌ با چنین روش‌هایی موجب بروز بحران در شهرداری شود.

فاطمه‌ شیرزاد‌ ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: حدود سه ماه است که‌ کارگران بخش رفت‌وروب و پاکبانان شهرداری رشت حقوق دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه کارگران شهرداری رشت به لحاظ معیشتی با مشکلات‌ متعددی مواجه هستند، افزود: تأخیر سه ماهه در پرداخت‌ها‌ موجب افزایش مشکلات و بحرانی شدن وضعیت کارگران شهرداری رشت شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: شهردار رشت را انتخاب کرده‌ایم تا از ایجاد بحران جلوگیری کند نه اینکه‌ با چنین روش‌هایی موجب بروز بحران در شهرداری شود.

وی با اشاره به اینکه حقوق تمام سازمان‌های تابعه‌ شهرداری رشت باید به طور یکسان پرداخت شود، یادآور شد: این قابل‌قبول نیست که حقوق یک سازمان سر موعد پرداخت شود و حقوق سازمان دیگر ماه‌ها به تعویق‌ بیفتد.

شیرزاد به اقدام‌های عمرانی انجام شده شهرداری رشت در سال 95 اشاره کرد و متذکر شد: از رئیس شورای اسلامی‌ شهر رشت می‌خواهیم در 10 روز آینده تمام اقدام‌های انجام شده پیرامون موضوعات عمرانی، سلامت، خدمات شهری و... را از شهردار رشت مطالبه کند.

وی با ابراز گلایه از عدم توجه شهردار رشت به محلات آسیب‌پذیر این شهر، متذکر شد: باید به محلات حاشیه‌نشین و آسیب‌پذیر شهر رشت به لحاظ ارائه خدمات شهری توجه بیشتری مبذول شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تصریح بر اینکه اعضای این شورا توجه خود نسبت به مدیران مناطق شهرداری را کاهش داده‌اند، خاطرنشان کرد: آنها تمام توجه خود را معطوف به مرکز کرده‌اند.

وی یادآور شد: اعضای شورا آمار عملکردی از مدیران مناطق شهرداری رشت ندارند و این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.‌

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: برای برطرف شدن مشکل بازرسان سازمان تاکسیرانی و نگهبانان شهرداری با معاون اداری مالی و حقوقی شهرداری رشت جلساتی برگزار شد.

محمدعلی رفیعی یادآور شد: در جلسه مذکور اعلام شد که به دلیل مشکلات مالی شهرداری رشت نمی‌توانند برای مشخص شدن وضعیت این نیروها اقدامی انجام دهند و شهردار باید در اسرع وقت باید مشکل بازرسان‌ سازمان تاکسیرانی و نگهبانان را بررسی و برطرف کند.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 9254

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی