امروز: شنبه 05 مهر 1399 برابر با 26 سبتامبر 2020

۴۱ پل عابر پیاده در رشت راه اندازی می شود

  • شنبه, 01 خرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت از افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در این شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

فرامز جمشید پور اظهار کرد: تا پایان مرداد ماه سال جاری، ۱۴ دهنه از پل های عابر پیاده در رشت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: از این تعداد، چهار پل به بهره برداری رسیده و از تعداد ۱۰ پل باقیمانده، پنج دهنه تا آخر تیرماه  و پنج پل دیگر نیز تا آخر مرداد ماه به بهره برداری می رسند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت همچنین از افتتاح پل عابر پیاده مکانیزه در مناطق پرخطر و کمربندی های شهر خبر داد و گفت: در راستای کاهش حوادث در مناطق کمربندی و ورودی های شهر، پل های عابر پیاده مکانیزه مجهز به آسانسور و پله برقی در نظر گرفته شده است.

جمشید پور کل بودجه برای افتتاح ۴۱ پل عابر پیاده در رشت را ۲۵ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این بودجه از طریق غیر نقدی و به صورت تهاتر، املاک و یا سرمایه گذاری تامین می شود.

وی تاکید کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، تمامی معارضات پل های باقیمانده تا پایان نیمه اول سال برطرف می شود تا  تعداد پل های باقی مانده در نیمه دوم سال به بهره برداری برسد.مهر

انتهای پیا/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 9337

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی