امروز: پنج شنبه 10 مهر 1399 برابر با 01 اکتبر 2020

انتقاد از عدم تعامل نهادهای دولتی با شورای شهر رشت

  • یکشنبه, 07 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس رضا جمشیدی چناری عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت در چهل و چهارمین جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا ، با انتقاد از عملکرد مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان اظهار داشت : شورای اسلامی دوره چهارم به جد پیگیر ساماندهی وضعیت رودخانه های شهر رشت و مرکز دفن زباله سراوان است و حال اینکه برای کنترل شیرابه های لندفیل سراوان ، نیاز به صدور مجوز منابع طبیعی و اختصاص زمین برای احداث تصفیه خانه هستیم .

وی افزود : طرح مطالعات کنترل شیرابه لندفیل سراوان وارد فاز 2 خود می شود و این در حالی است که هنوز مجوز قطع درختان برای ایجاد راه دسترسی به محل احداث تصفیه خانه از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان در دست بررسی است .

وی با بیان این مطلب که ساماندهی معضل زباله ی سراوان یک طرح مهم برای استان گیلان و شهرستان رشت محسوب می شود گفت : سالهاست که شیرابه حاصل از زباله های سراوان وارد رودخانه ی سیاهرود می شود و طبیعت منطقه و سلامتی ساکنین آنجا را با خطرات جدی مواجه کرده است .

جمشیدی چناری با گله مندی از عدم تعامل نهادهای دولتی در پیگیری طرح های شورای اسلامی شهر رشت عنوان کرد : اگر این پروژه بر اثر بی توجهی مدیران به سرانجام نرسد ، کاستی ها و معضلات به پای شورای اسلامی دوره ی چهارم شهر رشت نوشته خواهد شد اما باید این نکته را عنوان کنم که شورای شهر رشت تمام تلاش خود را برای جذب بودجه ی لازم در خصوص طرح ساماندهی رودخانه های شهر رشت و لندفیل سراوان به خرج داده است .

وی تاکید کرد : درخواست ما از استاندار محترم این است که برای تسریع در انجام این پروژه ، مدیران استانی را به تعامل و هم افزایی بیشتر تشویق کنند.

انتهای پیام/083463

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 943

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی