امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398 برابر با 20 نوامبر 2019

از انتخاب شهردار جدید رشت توسط شورای شهر حمایت می‌کنیم

  • دوشنبه, 08 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عباس صابر رئیس شورای اسلامی شهر رشت و مسعود کاظمی شهردار منتخب این شهر با مهدی چمران رئیس شورای عالی استان‌ها در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس شورای عالی استان‌ها در این دیدار با تبریک انتخاب شهردار جدید رشت، اظهار داشت: شوراهای اسلامی تجلی مردم‌سالاری دینی و تبلور حضور مردم برای مدیریت و اداره شهرها و روستاها بوده و انتخاب شهردار از حقوق قانونی شوراهای اسلامی شهرها است.

مهدی چمران با تصریح بر اینکه استقلال شوراها به عنوان پارلمان محلی حفظ شود، افزود: شوراهای اسلامی با تعامل مسئولان محلی برای توسعه شهرها و روستاهای کشور به نمایندگی از مردم حضور دارند.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر رشت نشان داده که با احترام به نظرات مسئولان در تصمیم‌گیری مستقل است، گفت: انتخاب شهردار جوان از بین اعضای شورا نشان دهنده اعتماد متقابل شورانشینان به یکدیگر است.

رئیس شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: از انتخاب شهردار جدید رشت توسط شورای شهر حمایت می‌کنیم و پیگیر تسریع در صدور حکم شهردار منتخب رشت بر اساس ضوبط قانونی از وزارت کشور هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد شورای اسلامی شهر رشت، اظهار داشت: شورای اسلامی رشت در حوزه توسعه زیرساخت‌ها فعال شده و در سال 94 بر اساس طرح‌های مطالعاتی به پایان رسیده کلانشهر رشت به یک کارگاه عمرانی برای خدمت بیش از پیش به مردم تبدیل می‌شود.

عباس صابر با تقدیر از حمایت‌ها و همراهی مسئولان گیلانی برای توسعه پایدار و همه‌جانبه رشت، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر رشت در نشست 29آذر 93 با بررسی برنامه‌های کاندیداهای شهرداری رشت، مسعود کاظمی از اعضای شورا را با اکثریت مطلق آرا به عنوان شهردار رشت انتخاب کردند.

شهردار منتخب رشت نیز در این دیدار با اشاره به بررسی راهبردهای کلان توسعه رشت، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر رشت مشاوران امین شهرداری هستند و نقش هدایت و راهبری سیاست‌های کلی شهرداری را بر عهده دارند.

مسعود کاظمی افزود: شورا و شهرداری رشت به عنوان مجموعه مدیریتی شهر با همدلی و تعامل حداکثری برنامه‌های جامع شهری را اجرا می‌کنند و بنده به نوبه خود سپاسگذار اعتماد همکارانم در شورای رشت هستم.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 985

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی