امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

ضیافت افطار ۸۰۰ مددجوی بهزیستی گیلان

  • سه شنبه, 08 تیر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل بهزیستی گیلان از برگزاری ضیافت افطار برای ۸۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد.

محمدرضا پارسی، مدیرکل بهزیتسی گیلان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ضیافت افطار بریا ۸۰۰ مددجوی بهزیستی استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این ضیافت افطار در دو بخش جداگانه توانبخشی و اجتماعی دایر می شود، افزود: هدف از برگزاری این مراسمات همنشینی با مددجویان و آشنایی مسئولان حاضر با مشکلات این قشر و تلاش در رفع آن است.

پارسی تصریح کرد: در حوزه توانبخشی، افطار ۴۰۰ نفری معلولان و موسسات غیر دولتی توانبخشی تحت پوشش بهزیستی پنج شنبه(۱۰ تیر) در تالار پذیرایی سلطان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این مراسم که با حضور محمدعلی نجفی، استاندار گیلان و سایر مسئولان استانی برگزار می شود از ۱۱ نفر از انجمن معلولان استان و دو کارگردان برتر استان که تولیداتی در خصوص فعالیت های معلولان و مددجویان بهزیستی داشتند، تقدیر می شود

پارسی حضور مدیران، مسئولان و مقامات استانی بر سرسفره مددجویان تحت پوشش را نشان دهنده نزدیکی آنان با مردم و جدایی ناپذیری آنان با قشر محروم جامعه دانست.

وی با اشاره به حوزه اجتماعی اظهار کرد: همچنین ضیافت افطار ۴۰۰ نفری کودکان خانه های شبانه روزی، شبه خانواده و زنان سرپرست خانوار شنبه(۱۲ تیر) در محوطه بهزیستی رشت برگزار می شود.

مدیرکل بهزیستی گیلان تصریح کرد: بازدید از معلولان، بچه های بی سرپرست و خانه های شبانه روزی، خانه سالمندان از دیگر اقدامات بهزیستی گیلان در ماه مبارک رمضان است.شبستان

اتنهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 9877

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی