امروز: چهارشنبه 01 آذر 1396 برابر با 22 نوامبر 2017

شنبه, 27 آبان 1396

سرمای سوزناک کوهستان به گونه هایش شلاق می زد، به خواهر کوچکش نگاه می کرد که تنها سه سال از او بزرگتر است، نه مادری بود که او را به آغوش کشد و نه پدری که دلداری دهد.

سه شنبه, 16 آبان 1396

ماهنامه درجه چاپ استان گیلان در شماره  هشتم مهرماه96 ، مطلبی در قسمت یادداشت سردبیر با عنوان"فال فروشانی که فال خودشان سیاه است" به قلم منیژه کشتکار شهرستانی منتشر کرده است.

دوشنبه, 01 آبان 1396

معاهده یا عهدنامه یک توافقنامه‌ بین‌المللی است که میان کشورها یا سازمان‌های بین‌المللی منعقد شده و مشمول حقوق بین‌الملل می‌باشد. معاهده واژه‌ای عام است و کنوانسیون، موافقت‌نامه بین‌المللی، توافق‌نامه، پروتکل، پیمان، میثاق و... را در بر می‌گیرد. نامی که برای یک موافقتنامه انتخاب می‌شود فی‌نفسه اهمیت ندارد و فاقد اثر حقوقی است.

چهارشنبه, 26 مهر 1396

در استانی که ورزش های تعالی یافته آن با طبیعت سر و کار دارد،تنها فراهم ساختن زیرساختهای گردشگری ورزشی با تکیه بر مطالعات گسترده راهگشای خوبی برای رونق در ابعاد مختلف خواهد بود.

ماهنامه درجه چاپ استان گیلان در شماره  هفتم تیرماه96 ، مطلبی در قسمت یادداشت سردبیر با عنوان"خویشاوند سالاری جایگزین شایسته سالاری در گیلان" به قلم منیژه کشتکار شهرستانی منتشر کرده است.

دوشنبه, 10 مهر 1396

پیچیدگی و هیاهوی زندگی روزمره ، هنجار و ناهنجاریهای اجتماع در مسیر همه انسانها قرار دارد و مانند موج های بزرگ و کوچك در ساحل زندگی در می نوردد، غافل از اینکه هر لحظه امکان برخورد موجهای سبک و سهمگین بر پیکره زندگی وجود دارد ، و با لرزه ای بر زندگی گریبانگرمان خواهد بود.

پنج شنبه, 06 مهر 1396

چند سالی است که رسم شده، بعضی از هیاتی ها، روی شیشه و در و کاپوت ماشین شان کلماتی می نویسند یا نشانه هایی می زنند که عزادار بودن شان را نشان دهد. بعضی ها سلام بر حسین و لعنت بر یزید می نویسند، بعضی ها هم در سلام و لعن نوآوری می کنند و جد و هزل چیزهایی می زنند و می نویسند که قابل تامل است. "

چهارشنبه, 29 شهریور 1396

فضای سیاسی استان ما با رفتن استاندار قبلی و رایزنی ها برای انتخاب استاندار جدید این روزها مه آلود و بازار شایعات و خبر پراکنی داغ تر از همیشه است ولی در میان این آشفته بازار آنچه نباید فراموش شود و باید سر فصل تمام کنش ها و انگیزه های سیاسی قرار گیرد، رفتار سیاسی مبتنی بر رعایت اصول اخلاقی و انصاف به دور از هر گونه منفعت طلبی و غرض ورزی سیاسی است

صفحه1 از24

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی