امروز: شنبه 31 تیر 1396 برابر با 22 جولای 2017

چهارشنبه, 28 تیر 1396

روزنامه خزر چاپ استان گیلان در شماره سه شنبه 27 تیرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان استاندار گیلان چه کسی باید باشد! به قلم سروش علیزاده منتشر کرده است.

المیرا شریفی مقدم ضمن همدردی با خانواده آتنا اصلانی در صفحه اینستاگرامش از ماجرای قتل پدرش در ۲۴ سال پیش چند خطی نوشت.

بیوگرافی مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و آمریکایی و استاد دانشگاه استنفورد.

پنج شنبه, 22 تیر 1396

پروفسور سمیعی از رشت به آلمان رفت و جراح مغز و اعصاب شد؛ شاید تا این قسمت از زندگی‌اش چندان شاخص نباشد، ولی پیشرفت فوق‌سریع در کسب مدارج بالا، طی مراحل استادیاری تا استادی در کمتر از دو سال، تعداد بی‌سابقه‌ی عمل جراحی موفق و آموزش بالای ۱۰۰۰ شاگرد در سراسر دنیا چنان تاثیری بر جامعه‌ی مغز و اعصاب جهان گذاشت که نامش بی‌شک در زمره‌ی برترین‌های تاریخ قرار می‌گیرد.

سه شنبه, 13 تیر 1396

حمایت از هنرمندان صنایع دستی مهمترین عامل در احیا هنرهای سنتی است که رفته رفته رنگ می‌بازد و کالاهای چینی راجایگزین ذوق و هنر گیلانی می‌کند.

دوشنبه, 29 خرداد 1396

يکي از بچه‌هاي يگان که مسئول عقيدتي بود جهت گرفتن وضو براي نماز مغرب و عشا از سنگرش بيرون آمد همين که آمدم به او بگويم فلاني مواظب باش، خمپاره‌اي با زوزه‌اي بلند در کنارش اصابت کرد، چشمانم را گرفتم و با خود گفتم خدايا دود شد!

دوشنبه, 22 خرداد 1396

 رشت پرس//علی مویدی فر در یادداشت خود آورده است؛ با افول فوتبال باشگاهی ایتالیا در سال های ابتدایی قرن حاضر میلادی، کوچ ستاره ها و سرمایه ها از فوتبال این کشور شدت گرفت.

شنبه, 13 خرداد 1396

رشت پرس/متن و ترجمه دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان را ملاحظه کنید.

شنبه, 13 خرداد 1396

سوسن پرور در صفحه شخصی اش عکسی از گریم بسیار متفاوتش در نمایش «نماینده ملت» منتشر کرد.

صفحه1 از22

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی