امروز: سه شنبه 06 خرداد 1399 برابر با 26 می 2020

از شهدای گلگون کفن همین شهر خجالت بکشید

  • دوشنبه, 05 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رشت پرس /داستان طولانی انتخاب هیئت ریسه شورای اسلامی کلانشهر رشت ،سرانجام با درایت عقلای پارلمان محلی به سرمنزل مقصود رسید.

مسعود کاظمی بعنوان رئیس و مظفر نیکومنش نودهی بعنوان نایب رئیس هر کدام با 8 رای برای یکسال سکان اداره شورای اسلامی کلانشهر رشت را برعهده خواهند داشت.

ضمن تبریک به اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت بویژه برادران مسعود کاظمی و حاج مظفر نیکومنش نودهی  برای قبول این مسئولیت مهم و کلیدی.

امید است در مدیریت جدید کلیه ضوابط و مقررات و قوانین مدیریت شهری با توجه به رضایتمندی مردم شهید پرور محقق گردد.

از مدیریت جهادی و انقلابی  انتظار داریم بر اساس شعار سالانه(اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل) گام بر دارد و با هرگونه  سنگ اندازی به بهانه های متعدد جلوگیری نمایند و مجموعه شهرداری را که ارتباط مستقیم با عمران و آبادانی شهر و مردم دارد یاری نماید .

از مدیریت جدید انتظار میرود ،از سهم خواهی افراد در شهرداری و سازمانهای تابعه بشدت برخورد نمایند و اجازه ندهند در مملکت صاحب الزمان و شهدا، افراد سابقه دار  و مجهول الهویه  سکان مدیریتی و کارشناسی برعهده بگیرند .

از مدیریت جدید انتظار داریم که نگذارند بازندگان و سارقان ،فاسدان  در راس مدیریت قرار گیرند و در محافل شبانه و کافه و قلیانسراها برای مدیریت شهری، مدیر تعیین کنند .

از همه ی اعضا انتظار داریم در این فرصت یکساله عزم خود را جزم کنند (گروه موافق و مخالف)یده واحده باشند و با الگو قرار دادن وصایای شهدا و امام شهدا اخلاق اسلامی را سر لوحه قرار دهند .

به لطف نظام مقدس اسلامی ،همه اقوام در تمام نقاط کشور با صلح و مهربانی زندگی میکنند و شورای شهر رشت هم تقریبا همه با هم متحد هستند برای ساختن شهر،در این موقعیت حساس از همه دلسوزان و دینداران تقاضامندم و هوشیار باشند که دلارهای اسلام آمریکایی و شیعه ی انگلیسی  کجاها هزینه میشود.!؟

اسلام آمریکایی بدنبال منحرف کردن اسلام ناب محمدی به روشهای التقاطی میباشد که تبلور آنهم در کوتاه آمدن از اصل دین صورت میگیرد.

اما در نفاق شیعه ی انگلیسی ،دشمنان در لباس خودی به روشی مزدورانه اهداف دشمن را با تندروی ها و تشویش اذهان عمومی با نقاب دین و واژه های مقدس سعی در اختلاف و تفرقه دارند .

شناختن چنین عنصرهای برای ناظران و صاحب نظران بسیار سهل خواهد بود .از همه ناظران تقاضامندم تمامی حرکات و رفتار و گفتار تفرقه افکنان را با توجه به مفاهیم و مصادیق شیعه ی انگلیسی مورد توجه قرار دهند و در انتخابات بعدی از ورود آنها با سند و مدرک جلوگیری بعمل آورند.

درنهایت گوشزد میکنم به همه تفرقه افکنان و معدود افرادی که نمیخواهند عمران و آبادانی به سرانجام برسد و مردم به کارآمدی نظام امیدوار باشند ،میگوییم از شهدای گلگون کفن همین شهر خجالت بکشید در غیر اینصورت با اقدام انقلابی روبرو خواهند شد.

من الله التوفیق/ امید خلیل منش / فعال اجتماعی

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در یاداشت و مقالات
خواندن کد خبر: 11398

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 کمیل در تاریخ: دوشنبه 19 مهر 1395 ، ساعت 06:07 ب ظ
عالی بود . تو بی نظیری شما تکی با تشکر
نقل قول
 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی