امروز: جمعه 26 دی 1399 برابر با 15 ژانویه 2021

نقی معمولی هم کاندیدا شد!

  • شنبه, 19 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بنده دکتر نقی معمولی، از دیار علی‌آباد، با ضربه فنی کردن آمریکا و بقیه حریفان، سکان تیمی را به دست خواهم گرفت که در المپیک دولت‌ها، تمامی طلاها را درو کند.

رشت پرس//نقی معمولی، شخصیت محبوب سریال پایتخت، اعلام کرد: مردم فهیم ایران، امیدوارم که خوب، روبه راه و رو به رشد باشید.

من نقی معمولی هستم، بنده قهرمان پیشکسوتان کشتی جهانم و در حال حاضر عضو هیچ تیم و حزبی نیستم، اما بنابر توصیه هما جان، بابا پنجعلی، رفت و آمدهای مکرر مامان لیلا و قول حمایت او و تلاش‌های ارسطو در قانع کردن من، و در نظر گرفتن روحیات وی پس از مرگ آبجی چوچانگ، برای انتخابات ریاست جهموری احساس تکلیف شدیدی کرده و کاندید می‌شوم.

شائبه‌هایی در مورد مدرک تحصیلی این جانب وجود دارد که باید خدمت هموطنان عزیزم عرض کنم، از آنجایی که بنده قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارم، خودش یک معادل لیسانس محسوب می‌شود و با هماهنگی چند دانشگاه خارجی بقیه قهرمانی‌های بنده را تا معادل دکترا احتساب و مدرک معتبر به بنده اعطا شد.

بنده دکتر نقی معمولی، از دیار علی‌آباد، با ضربه فنی کردن آمریکا و بقیه حریفان، سکان تیمی را به دست خواهم گرفت که در المپیک دولت‌ها، تمامی طلاها را درو کند.

از آنجایی که من هِدِ فامیل بوده و حرفم حرف است، به هیچ وجه من‌الوجوه زیر حرفم نمی‌زنم، حتی همه به خاطر صمیمیت با منه رئیس‌جمهور می‌توانند مرا به نام کوچک صدا کنند.

از آنجایی که بنده سفرهای داخلی زیادی و همچنین چندین سفر خارجی چه به همراه تیم ملی پیشکسوتان و چه با پسرخاله عزیزم ارسطو داشته‌ام، احساس می‌کنم این تجربیات کسب شده در سفر و شناخت مشکلات و معضلات داخلی و مشاهده پیشرفت دیگر کشورها، می‌تواند مرا در پیشبرد برنامه‌هایم برای رشد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی کشورم یاری کند.

یک لحظه فکر کنید، نه جان من فکر کنید، مگه داریم؟؟ مگه می‌شه؟؟

برخی از رجال سیاسی ناکارآمد همانند آقای بائو، باید تشریف ببرند و دوغشان را بنوشند، چون اینها دیگر کاری نخواهند داشت.

گرچه بنده، مدتی در منزل داماد من، سکونت داشتم و هیچ داغی بزرگ‌تر از این نیست! اما این دلیل نمی‌شود که نتوانم رئیس‌جمهور خوبی برای کشور باشم، بلکه برعکس، چون رنج کشیده و داغ دیده و ننگ سکونت در خانه داماد بر پیشانی من است، همه اقشار را به خوبی درک می‌کنم و تلاش خود را جهت رفاه آنان خواهم کرد.

بهبود فریبا ناجی پلنگ مازندران و فیلبان فعلی، که یک تیر غیب خورد، توانست با همان یک تیر، ترقی کند، اما متاسفانه بقیه مردم این فرصت برایشان پیش نمی‌آید، ناگفته نماند هنوز پس از گذشت سه سال از جریال تیر خوردن بهبود فریبا، این مسئله برایم مشکوک است و بنده پس از رسیدن به صندلی ریاست جمهوری، بدون فامیل‌بازی و پارتی‌بازی به این مسئله رسیدگی می‌کنم.

بنده عرایضم را با یک سوال از ملت ایران به پایان می‌برم، آیا رأی دادن به غیر از من کار خوبی‌ست یا کار خوبی نیست؟؟

معلومه خییییر کار خوبی نیست!

فدایی دارییییییییین!

نقی معمولی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در یاداشت و مقالات
خواندن کد خبر: 13478

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی