امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

بگذارید احمدی نژاد لیست انتخاباتی بدهد

  • شنبه, 23 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس توسعه سیاسی با توسعه فرهنگی همراه است و باید هر دو را با هم در جامعه خودمان تحقق بخشیم. ما ایرانیان در افتخارات دینی و ملی خود همیشه بر این ادعا تکیه میکنیم که مردانگی و رادمردی بخشی از ویژگیهای اسلامی و ایرانی ماست و ادعای درستی هم هست.

پایگاه اینترنتی خبرآنلاین در یادداشت خود خواستار فراهم کردن زمینه حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات شد تا مخالفانش او را با مبارزه مردانه در میدان انتخابات شکست دهند و او نیز وزن واقعیش را بفهمد.
در این یادداشت آمده است: روش قهرمانی حکم می کند رقیب رادرصحنه شکست دهیم نه این که باهیاهو و جار و جنجال از حضور رقیب درصحنه انتخابات جلوگیری کنیم........به نظر می رسد بخشی از لایه های درونی اصولگرایان و گروهی از اصلاح طلبان می خواهند احمدی نژادیها را بیرون از صحنه انتخابات شکست بدهند.درحالیکه باید اورابه صحنه کشاند و بامبارزه مردانه درمیدان انتخابات شکست داد.
توسعه سیاسی با توسعه فرهنگی همراه است و باید هر دو را با هم در جامعه خودمان تحقق بخشیم. ما ایرانیان در افتخارات دینی و ملی خود همیشه بر این ادعا تکیه میکنیم که مردانگی و رادمردی بخشی از ویژگیهای اسلامی و ایرانی ماست و ادعای درستی هم هست.
شک ندارم که پوریای ولی اگر می خواست کشتی بگیرد با داد و بی داد و هیاهو چنان برخوردی نمی کرد که کشتی گیر رقیب به صحنه نیاید بلکه تلاش می کرد تا «هل من مبارز» بطلبد و با هر مدعی توانمندی که ادعای قهرمانی دارد کشتی بگیرد و حرفش را روی تشک کشتی بزند .
عادت سیاسون ایرانی این شده که اولا تبلیغات و به عبارتی هیاهوی انتخاباتی را زودرس به راه می اندازند و عملا چرخ اجرایی مملکت را با حاشیه سازی انتخاباتی از کار می اندازند و ثانیا تلاش می کنند که رقیب اصلا به صحنه وارد نشود. اگر شد برایش پرونده ای علم کنند و برنامه زندانی چیزی جور کنند یا زمینه ردصلاحیتش را فراهم آورند و اگر هیچکدام میسر نشد ترور شخصیت همراه با تهمت و بزرگنمایی در دستور کار قرار گیرد تا کشتی بدون حضور رقیب انجام شود و نتیجه دلخواه رقم بخورد.
معتقدم احمدی نژاد یک واقعیت است . این حقیقت را باید بپذیریم و با آن زندگی کنیم. بخشی از اصولگراها با تمسک به اصولگرایی نمایی او به صحنه آوردندش و او خودشان را از صحنه به بیرون راند پس این گروه نمی خواهند به صحنه بازگردد مگر این که از ظرفیتش به نفع خودشان استفاده کنند.
اصلاح طلبان هم که تکلیفشان با او معلوم است. دور را از دست آنها گرفت و ساخته هایشان را ویران کرد اتهام زد و........پس دوست ندارند سر از جا بردارد.
صادقانه می گویم نه انتخاب شدن قبلیش رابه صلاح مملکت می دانستم و نه حضور دار و دسته اش و شعارهایشان و عملکردشان در مجلس و قوای سه گانه رابرای انقلاب مفید می دانم ولی معتقدم هیاهو و جار و جنجال برای نیامدنش به صحنه درست نیست.
احمدی نژاد باید با تمام قدرت به صحنه بیاید و وزنش را نشان دهد . لیست همفکرانش را منتشر کند و برایشان رای جمع کند. تا هم او از توهم درآید و وزن واقعیش را بفهمد و هم یارانش مشخص تر شوند و مردم تیمش را بشناسند و بدانند چه کسانی هنوز به تفکرات و روش او پای بند هستند، هم تنور انتخابات گرم باشد و هم سنت جلوگیری از حضور رقیب در صحنه شکسته شود و از بین برود.
آقای احمدی نژاد به اندازه کافی عملکرد و برنامه های قابل انتقاد دارد. بگذارید دار و دسته اش بیایند و حرفشان را دوباره بزنند و برنامه هایشان را اعلام کنند. حرفشان را نقد کنید و مردانه مردم را آگاه کنید تا به تفکر او رای ندهند نگران مردم فریبی نباشیم ،بالاخره این مردم باید در انتخابات پخته شوند و فرق شعار از واقع گرایی را بشناسند ....... مواظب باشیم همانگونه که دروغ را در جامعه بد می شناختیم و از آن آسیب دیدیم مرتکب گناه دیگری مثل هیاهو و آبروریزی و بزرگنمایی اشتباهات و خدای نکرده بهتان و....نشویم.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در یاداشت و مقالات
خواندن کد خبر: 4071

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی