امروز: سه شنبه 01 اسفند 1396 برابر با 20 فوریه 2018

اخبار ویژه

اخبار ویژه (643)

سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

چهارشنبه, 27 دی 1396

این تفاهم‌نامه با بهره‌مندی از ظرفیت ملی رسته‌ها در چارچوب برنامه‌های ملی دبیرخانه و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نقش مؤثری در توسعه سیستم های کسب‌وکار منطقه‌ای و بین‌المللی ایفا خواهد کرد

سامانه حاضر به منظور تسهیل در فرایند ارائه تسهیلات در اختیار سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشد.

پنج شنبه, 14 دی 1396

صبح امروز نخستین جلسه رسمی سید محمد احمدی  فرماندار رشت با موضوع کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و کارگزار توسعه اشتغال استان برگزار شد.

معاون اول رییس جمهوری روز گذشته در مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در بخشی از سخنان خود به اعتراضات خیابانی مردم در شهرهای مختلف کشور واکنش نشان داد. در همین راستا برخی روزنامه‌های امروز (نهم دی ماه) سخنان اسحاق جهانگیری را بازتاب داده‌اند.

چهارشنبه, 22 آذر 1396

امیدواریم بجای اعمال چنین اقدامات سلیقه ای در سطح عالی استان ، شاهد هم افزایی و تدبیری در شان رسانه های استان توسط شخص استاندار صورت گیرد. بهر حال بوجود آوردن چنین شکاف عمیقی بین رسانه های سفارشی و مستقل در شان فضای رسانه ای استان نیست.

پنج شنبه, 16 آذر 1396

 فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: برای اجرای طرح تکاپو که یک طرح اشتغالزایی فراگیر است، از سوی دولت، بیش از 210 میلیارد ریال به شهرستان آستارا اختصاص داده شده است.

استاندار گیلان در نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان بندرآستارا گفت: دستگاه‌های اجرایی در بررسی پرونده‌ها به صورت منطقی و کارشناسانه و با ارائه مستندات، تکلیف پرونده‌ها را مشخص کنند.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی