امروز: سه شنبه 05 ارديبهشت 1396 برابر با 25 آوریل 2017

حوادث

حوادث (632)

سرویس حوادث پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان رشت گفت: بی‌توجهی هیئت‌های اجرایی و نظارت گیلان به نظر مراجع چهارگانه باعث ورود افراد مفسد به انتخابات شد‌.

پنج شنبه, 31 فروردين 1396

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: سرعت تندبادی که عصر دیروز (چهارشنبه) مناطقی از استان را درنوردید، در شهرستان های رشت و انزلی به ۶۵ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت رسید.

سه شنبه, 29 فروردين 1396

این عکس متعلق به استانهای محروم نیست، اینجا گیلان؛ شهرستان رشت و یکی از روستاهای سنگر در پنج کیلومتری مرکز استان است .

شنبه, 26 فروردين 1396

مظفر نیکومنش نودهی با اعلام اینکه از نظر فکری و عملی وی مورد تائید اینجانب نمی باشد و بدون هرگونه هماهنگی و بصورت خودسرانه اقدام به ثبت نام نموده است

جمعه, 25 فروردين 1396

این تظاهر رفتاری آنقدر مشمئز کننده است که بیننده را به این تفکر وا می دارد که چه تعداد از رفتار و کردار دیگر ایشان این چنین ریاکارانه است و چه کسی یارای تمیز دادنش خواهد بود؟

پنج شنبه, 24 فروردين 1396

یکی از شهروندان انزلی با ثبت‌نام در ستاد انتخابات کشور کاندیدای ریاست جمهوری شد.

چهارشنبه, 23 فروردين 1396

مردم این دیار خواهان انتخاب افرادی از جنس مردم و مستقل و تصمیم ساز هستند نه افرادی که حاضرند برای کسب یک رای و یا قرار گرفتن در یک لیست ،منافع مردم را به مصالح خود بفروشند .

چهارشنبه, 23 فروردين 1396

با اعلام یک مورد تصادف در محور امام زاده هاشم به رشت در صبح امروز (چهارشنبه) ، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس با تجهیزات مورد نیاز برای امدادرسانی به محل اعزام شد.

چهارشنبه, 23 فروردين 1396

ظهر روز گذشته خبری در خروجی برخی رسانه ها با این مضمون قرار گرفت که با حکم محمد شریعتمداری ریاست ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری سید احمد حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان گیلان منصوب شد. 

صفحه1 از49

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی