امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

شهردار منطقه 5 رشت دلایل ناتوانی خود در ارائه خدمات شهری به مسکن مهر را اعلام کرد/برای انتخابات فعلا تصمیمی نگرفته ام!

  • دوشنبه, 25 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، در هفته های گذشته و بنا به اخبار واصله از ساکنین مسکن مهر رشت مراتب اعتراضی ساکنین این مجتمع بزرگ کلانشهر روز به روز در حال افزایش است .

بنا بر این گزارش ساکنین مسکن مهر که در بخش هایی از حداقل های خدمات شهری بی بهره هستند همچنان چشم انتظار تحقق وعده های مدیران و مسئولان استانی و به طبع شهر رشت هستند . در همین راستا یکی از واحد هایی که شاید مسئولیت خدمات رسانی صحیح در مسکن مهر رشت را دارد شهرداری منطقه 5 رشت می باشد که علیرغم پیگیری های مستمر ساکنین مسکن مهر متاسفانه تا کنون موفق به دریافت خدمات نشده اند .

این موضوع تا جایی پیش رفت که حامد عبداللهی مدیر منطقه 5 شهرداری رشت و مالک تالار عروسی گلستان شفت در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه پرده از ناتوانی خود در ارائه خدمات به مسکن مهر رشت برداشته و دلیل آن را عدم دریافت مطالبات شهرداری منطقه 5 از ساکنین مسکن مهر عنوان می کند و نوک پیکان اتهام خود را به سمت تعاونی ها و ساکنین مسکن مهر می برد تا شاید بار مسئولیت خود را کم کرده باشد . مدیر منطقه 5 شهر داری رشت همچنین در بخش هایی از سخنان خود ارائه خدمات در مسکن مهر را برای شهرداری منطقه 5 رشت هزینه بر عنوان می نماید.

همچنین مدیر منطقه 5 شهرداری رشت در بخش دیگری از سخنان خود با اصحاب رسانه ، تمایل خود را برای ارتقاء جایگاه مدیریتی در آینده با توجه به اهداف خود رسما اعلام و تلویحا حضور خود را جهت شرکت در انتخابات آینده شورای اسلامی شهر رشت فعلا! منتفی اعلام می کند.

بزودی گزارش تفصیلی از سطح خدمات رسانی شهرداری منظقه 5 در مسکن مهر رشت بصورت مستند منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 10712

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی