امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397 برابر با 18 جون 2018

سقف منزل مسکونی در رشت در محاصره شعله های خشمگین آتش

  • شنبه, 06 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس آتش سوزی در ساعت 16:30 دقیقه دقیقه امروز  ۶ شهریور ۹۵ در انتهای بلوارشهید احمد زاده رخ داد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه، شعله و دود حاصله در سقف یک باب منزل مسکونی که به شدت به سقف دو باب منزل مسکونی همجوار سرایت نموده بود مشاهده می شد.

وی در ادامه افزود: سریعا تیم های آتش نشانان به چهار گروه تقسیم شده و از  دو کوچه منتهی به محل حریق نسبت به اطفای شعله های سرکش  آتش اقدام نموده و در کمتر از ۲۰ دقیقه آتش را مهار کردند.

در ادامه بهمن اکبر زاده مسوول ایستگاه ۴ آتش نشانی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام منزل مسکونی اعلام داشت و افزود: آتش بواسطه نبود دیوار آتش بر و همچنین وجود مصالح قابل اشتعال " چوب، پرسیانا" در سقف ها، سریعا گسترش یافته و موجبات آسیب دیدگی سقف دو باب منزل مسکونی همجوار را فراهم کرد که آتش نشانان در تلاشی نفس گیر مانع نفوذ بیش از پیش آتش شدند.

همین گزارش حاکی است: برآورد میزان خسارات وارده بر عهده کارشناسان مربوطه می باشد.

گفتنی است: با توجه به خسارات ناشی از این آتش سوزی، منزل فوق فاقد بیمه آتش سوزی بوده است.

 انتهای پیام/083451
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 10896

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی