امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

روایتی عجیب از درگیری ماموران زنجیر بدست شهرداری رشت و کارمندان بانک رفاه!/ سرپرست بانک رفاه کارگران مدعی طول درمان 20 روزه شد؟!

  • شنبه, 17 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، به دنبال انتشار اخبار درگیری کارمندان بانک رفاه با ماموران سازمان پسماند در شهرداری منطقه دو رشت که بازتابهای مختلفی را در برداشت اما گویا امروز سرپرست بانک رفاه اظهاراتی را بیان کرد که به نوبه خود بسیار جالب و خواندنی است.

بنا براین گزارش سرپرست بانک رفاه پرده از موضوعاتی برداشت که شاید تاکنون شخصی و یا مرجعی این موضوع را تائید نکرده است و چنانچه این موضوع و یا سناریو صحت داشته باشد باید یک تیم تحقیق جهت شناسایی اراذل و اوباش زنجیر بدست و قداره کش به محل اعزام و اعمال قانون گردند.

نکته قابل تامل اینکه نگهداری آلات درگیری از جمله زنجیر و کیسه زباله با محتویات نامعلوم چرا تاکنون در محل بانک نگهداری شده و تحویل مراجع قضایی و ضابطین آن نشده است؟! و آیا نمی توان تصور کرد در این محموله دخل و تصرفی شده است؟!

سوال دیگری که در اینجا بر اساس اظهارات سرپرست بانک رفاه بیان مطرح میگردد عبارت است از اینکه آیا برای حمل کارمند آسیب دیده بانک که طول درمان 20 روزه بواسطه اصابت زنجیر به کلیه ! وی از پزشکی قانونی اخذ شده است آمبولانس دیگری به محل اعزام شده یا اینکه با ماشین شخصی به بیمارستان مراجعه کرده ، چرا که هیچگونه گزارشی مبنی بر اعزام کارمند بانک به بیمارستان وجود ندارد .

لذا پیشنهاد می گردد بجای سناریو نویسی و مظلوم نمایی و ادعای طرح دعوای متقابل علیه شهرداری منطقه دو رشت ، ضمن تمکین به قانون ، فیلم درگیری صحنه حادثه که مطمئنا توسط دوربین های مداربسته بانک ضبط شده است بازخوانی شود و در اختیار مراجع قضایی و قانونی قرار گیرد ، امری که بواسطه مصاحبه اخیر سرپرست بانک رفاه بعید به نظر می رسد این صحنه ها ضبط شده باشد.

در پایان ضمن اینکه واکنش سرپرست بانک رفاه با گذشت چند روز سکوت صورت پذیرفته و کیسه زباله مشکوک مورد نظر سرپرست ، چندین روز در محل بانک دپو شده است پیشنهاد میگردد زباله حاوی اسناد خشک و تر! و آلات درگیری جهت تعیین تکلیف در دستور کار قرار گیرد .

البته مراجعه سرپرست و مدیر بانک رفاه به شهرداری منطقه دو و سازمان پسماند می تواند ضمن عذرخواهی و با اخذ تعهد در رعایت حقوق شهروندی مراتب را جهت زمینه همکاری و تعاملی طرفین در آینده مهیا کند .

در ادامه متن گفتگوی سرپرست بانک رفاه با یکی از پایگاههای خبری استان گیلان را می خوانیم :

سرپرست بانک رفاه اما در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین به زوایای جدیدی از این درگیری اشاره می کند و می گوید: اصلاً  زباله های جلوی بانک متعلق به بانک نوده است چرا که زباله های بانکی کاملا مشخص بوده و متشکل از اقلامی مانند کاغذ و.. است در حالی که زباله های موجود که درگیری بر سر آن ها رخ داده، شامل اقلام دیگری بوده است.

وی می افزاید: زباله را به عنوان سند گرفتیم و برای ارائه به مسدولان قضایی در داخل بانک محفوظ است تا مشخص شود آیا این زباله ها اصلاً ضایعات بانک رفاه بوده است یا خیر؟

محققی با بیان اینکه افرادی که با پرسنل شهرداری درگیر شده اند از کارمندان بانک نبوده اند، می افزاید: دو نفر از همکاران شرکتی از شرکت خدمات گستر با پرسنل شهرداری درگیر می شوند. علت درگیری هم این بوده که همکاران شرکتی ما به کارگران شهرداری گفتند که این زباله ها برای بانک نیست. اما کارگران شهرداری بی توجه به این موضوع زباله ها را به سمت محوطه بانک پرت کردند!

وی می افزاید: در همین حین یکی از همکاران شرکتی ما قصد داشته که با اتوموبیل به داخل پارکینگ بانک برود اما کارگران شهرداری مانع شدند و گفتند ما اجازه ورود شما به محوطه پارکسنگ بانک را نمی دهیم و همین موضوع منجر به درگیری لفظی شد.

سرپرست بانک رفاه ادامه می دهد: یکی از کارگران شهرداری که لباس شخصی داشت از داخل خودرو برای درگیری با پرسنل شرکتی بانک، زنجیر بیرون آورد که این زنجیر هم اکنون برای ارائه به مراجع قضایی در بانک وجود دارد. 

محققی با بیان اینکه کدام عقل سلیمی می پذیرد که 7  یا 9 نفر از پرسنل شرکتی بانک به سمت دو کارگر شهرداری حمله برده و آن ها را مضروب کنند، می گوید: مگر ما اسراییلی هستیم؟! 

وی با انتقاد از برخی سایت های خبری و خبرگزاری در متشنج نمودن فضا، می افزاید: رییس شعبه مذکور از افراد با تجربه ای است که  28 سال تجربه کاری داشته است. متاسفانه تنها برای یکی از همکاران ما بر اثر درگیری و اصابت زنجیر به کلیه اش، 20 روز طول درمان صادر شده است.

محققی با اشاره به اینکه قرار است رئیس شعبه به نزد مدیر پسماند بروند تا توافقی دوطرفه حاصل شود، گفت: نباید کار به محاکم قضایی برسد و یک پرونده به پرونده قضایی اضافه شود.

وی در پایان گفت: قصد دارم با شهردار منطقه دو تماس گرفته و بگویم که ماه محرم هست و همه ما برای امام حسین مشغول عزاداری هستیم. بنده خدا چرا قبل از بررسی این حرفها را زدی؟!  اصلا درصدی احتمال ندادی که حرف آقایون ایراد داشته باشه.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 11563

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی