امروز: شنبه 05 خرداد 1397 برابر با 26 می 2018

نامه ای سرگشاده از بازنشستگان جهاد کشاورزی گیلان به رییس جمهور

  • سه شنبه, 23 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 بازنشستگان جهاد کشاورزی امروز همان جوانان پر شور انقلابی دیروز بودند که در سالهای سخت طاقت فرسا در جبهه وپشت جبهه صادقانه و بی ریا به این مرز بوم خدمت کردند و دور از انصاف است که هم اکنون اینگونه در معرض انواع گرفتاری ها و تنگنا ها قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس بازنشستگان بلاتکلیف جهاد کشاورزی استان گیلان در نامه ای خطاب به رییس جمهور خواستار پرداخت حق سنوات بازنشستگی سال ۹۵ بازنشستگان بلاتکلیف جهاد کشاورزی استان گیلان  شدند.

در متن نامه آنان آمده است؛

بسم اله الرحمن الرحیم

جناب آقای روحانی رئیس محترم جمهوری اسلامی
سلام علیکم
خواستیم این نوشته را قبل از انتخابات خدمتان بنویسیم اما فکر کردیم این در مرام سنگر سازان نیست.

آقای رئیس جمهور، همکارانتان بین خانواده خود اینگونه عدالت را رعایت می نمایند. ؟
یک ماه مانده به انتخابات سازمان برنامه و بودجه حق بازنشستگان فرهنگیان را پرداخت نمود!کار بسیار پسندیده ای را انجام داد چون تعداد آنها زیادبوده …. وای کاش ؛دولت همه ی کارمندان را میدید. ایا اقای روحانی ریس جمهورمحترم همکارانتان در دولت ,بین خانواده خود هم این گونه فرق می گذارند؟ایا بچه های جهادسازندگی که امام خمینی( ره)لقب سنگرسازان بی سنگر را به انها داده و تلاش بی وقفه ای در رفع محرومیت روستاییان و حضور در دفاع مقدس وانجام کارهای مثل پل خیبر در مجنون، بعثت در فاو، جاده سید الشهدا در مجنون…. بعد چه بلایی بر سر این نهاد مقدس که نیاوردند.! وان هم نهالی را که امام( ره)غرس نمود ،و چه کسانی ان را ازریشه کندند و دور انداختند؟و دیروز کاندیدای محترم ریاست جمهوری با افتخارشروع خدمت خود را از جهادسازندگی اعلام می کند.حال سوال پیش می اید؟ چه کسانی این نهال غرس شده ی امام خمینی ( ره)را ازریشه کنده اند ؟حال نیروی بازنشسته اش چرا نباید مثل معلمین خود، حق سنوات بازنشستگی رادریافت کند؟شاید جواب این باشدکه بچه های جهادسازندگی باید تنبیه شوند!!!!.چون شعار دادند و عمل نیز کردند. ماهمه سربازتوایم خمینی( ره)گوش به فرمان توایم خمینی( ره)ودرادامه گفتن لبیک یاخامنه ای
باشد.ما بچه های جنگ هستیم و برای دفاع ازکشور اسلامی باز اماده ایم .اگرنظر بر این است که با پیشکسوتان جهاد شهادت برخورد شود. بسم الله ….اگرچه امروز کسانی برجهادکشاورزی حکومت می کنند!به دنیای مادی خود توجه دارند نه به مردم !
سالروز تشکیل جهاد سازندگی گرامی باد!!!
بازنشستگان بلا تکلیف جهاد کشاورزی استان گیلان سال ۹۵
۱۳۹۶/۳/۲۲

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 14159

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی