امروز: یکشنبه 06 خرداد 1397 برابر با 27 می 2018

  • اختصاصی
چرخش یهویی حامیان شهردار رشت در وقت اضافه شورای چهارم! + جزئیات

  • سه شنبه, 23 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پیش از ظهر امروز در استیضاح شهردار برخی افراد که در برهه ای اززمان حامیان و جلوداران میدان مبارزه با مخالفان ثابت قدم به شمار می آمدند هر آنچه که بافته بودند را پنبه کرده و در کمال ناباوری رای بر برکنار ی و عزل شهردار دادند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس افرادی که زمانی شهردار رشت را مایه غرور و افتخار خود می دانستندو در تمام طول شورا حامی عملکرد  شهردار بودند  امروز با تغییر شرایطی نامحسوس ناگهان محل حضور در میدان مبارزه را تغییر داده و در اردوگاه مخالفان شهردار قرار می گیرند و در آینده این تغییر مواضع را به راحتی تصمیمی در جهت منافع مردم تلقی خواهند کرد حال آنکه چه اتفاقی رخ داده که این عزیزان به یکباره از تصیمم خود منصرف و کمر بر عزل شهردار بستند بماند!!

این چرخش ۱۸۰درجه ای از حامی به منتقد ثابت قدم نمی تواند بی دلیل باشد و سوال اینجاست که چرا اینقدر آنی و آنهم دقیقا درپایان عمر شورای چهارم به چنین تصمیم بزرگی رسیدند؟ و آیا این بزرگواران در سایر موارد سرنوشت ساز شهررشت هم اینگونه ضرب العجل تصمیم گیری خواهند کرد وسوالی دیگر؛ چرا در پروسه چندین جلسه تذکر، سوال و طرح استیضاح که همواره به صورت سریالی در صحن شورا در حال بازپخش بود نه تنها مخالفتی با شهردار و عملکردش از خود بروز نداده اند بلکه همواره از حامیان و هم پیمانان شهردار محسوب می شدند .

در نهایت از آنجا که برخی از نمایندگان پارلمان شهری صرفا شعار خوب می دهند اما شعار خوبی سر نمی دهند آگاه باشند که این حرکت خود را خیرخواهانه و در راستای دفاع از مدیریت شهری سر ندهند زیرا برای افکار عمومی پذیرش این چرخش یهویی منطقی به نظر نمی رسد و امید می رود این عزیزان بتوانند پاسخ قانع کننده ای برای این چرخش 180 درجه ای خود برای مردم شهر رشت داشته باشند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 14161

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی