امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 02 جون 2020

بازتاب شبکه های اجتماعی به دستگیری و انتشار عکس کودکان آب نبات فروش شهر!

  • یکشنبه, 01 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نکته قابل تامل اینکه انتشار عکس آنهم از کودکانی که از سر ناچاری و برای امرار معاش زندگی خود و خانواده راهی جز این نداشته اند حرکت بسیار زشت و ناپسندی است

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، روز گذشته در پی انتشار عکسی از طرف شهرداری بروجرد مبنی بر دستگیری چند تن از کودکان آب نبات فروش توسط ماموران سد معبر شهر بروجرد ، موج اعتراضی مردم فهیم ایران در خصوص این اقدام سخیف بر انگیخته شد .

بنا بر این گزارش و در پی پیگیری و تماس تلفنی یکی از افراد مطلع با مدیر روابط عمومی شهرداری بروجرد نامبرده اذعان داشت: ادمین کانال این اقدام را انجام داده و هم اکنون برداشته است . همچنین در تماس دیگری با شهرداری بروجرد یکی از مدیران شهرداری مدعی شد که بالاخره قانون هست و باید اجرا شود!

به هرحال فارغ از اینکه جمع آوری دستفروشان در دستور کار شهرداری بروجرد قرار دارد ولی نکته قابل تامل اینکه انتشار عکس آنهم از کودکانی که از سر ناچاری و برای امرار معاش زندگی خود و خانواده راهی جز این نداشته اند حرکت بسیار زشت و ناپسندی است که قطعا متولیان شهرداری بروجرد می بایست برای چنین رفتار سخیفی از مردم و کودکان آب نبات فروش عذرخواهی کنند.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 16617

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی