امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای معروف به تعزیرات احضار شد + جزئیات

  • سه شنبه, 07 فروردين 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و به منظور پیشگیری از وقوع یک تخلف، پرونده تشکیل شده برای این فروشگاه زنجیره ای معروف در اسرع وقت و خارج از ساعت اداری رسیدگی و در صورت احراز تخلف از ادامه آن جلوگیری خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: تعطیلات نوروز فرصتی است برای استراحت و تفریح هموطنان و در این میان ناخودآگاه نیاز به تهیه مایحتاج با قیمت و کیفیت مناسب در اولویت سبد خانوار قرار می گیرد. در این میان عده ای از روی عدم آگاهی و عده‌ای به قصد سودجویی باعث تخلفات اقتصادی می‌شوند اما همراهی مردم و ارائه گزارش تخلفات و ورود به موقع دستگاه های نظارتی موجب آرامش خاطر مردم در خریدهایشان می‌شود.

تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی صبح امروز (دوشنبه 6 فروردین ماه 97) با دریافت یک شکایت مردمی در مورد گران‌فروشی پک محصولات عیدانه یک فروشگاه زنجیره ای به بررسی موضوع پرداخت. طبق بررسی های انجام شده فندق بوداده این پک کیفیت لازم را نداشت.

مطابق قانون یک پک از محصول فوق با صورت جلسه بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت برای کارشناسی قیمت و کیفیت ضبط شد. مدیرعامل این فروشگاه زنجیره ای برای رسیدگی به پرونده و صدور حکم به تعزیرات احضار شد. امید شهرآبادی رئیس شعبه این تیم ویژه گفت: در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و به منظور پیشگیری از وقوع یک تخلف، پرونده تشکیل شده برای این فروشگاه زنجیره ای معروف در اسرع وقت و خارج از ساعت اداری رسیدگی و در صورت احراز تخلف از ادامه آن جلوگیری خواهد شد.آفتاب

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 17286

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی