امروز: چهارشنبه 05 تیر 1398 برابر با 25 جون 2019

دستگیری سارقان طلا با همراه داشتن بسته های حمایتی در رشت

  • پنج شنبه, 13 دی 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

2 مرد به اتهام طلا زنان سالمند در رشت دستگیر شدند.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رییس پلیس آگاهی استان امروز گفت : 2 مرد 48 و 54 ساله سالن تهران امروز به اتهام سرقت طلای زنان سالمند در شهرستان های گیلان دستگیر شدند.
سرهنگ رحیم شعبانی با بیان اینکه این 2 نفر در پوشش خیر و به بهانه کمک کردن به زنان سالمند ، آدرس شان را از مساجد می گرفتند افزود : 2 سارق با به همراه داشتن بسته های حمایتی نظیر لباس به درب منازل زنان کهنسال می رفتند و با جلب اعتمادشان از مقدار طلا آنها مطلع می شدند.
وی با اشاره به اینکه سارقان پول های جعلی باندرول شده به همراه داشتند گفت : 2 متهم به بهانه مشاهده و خرید طلای مشابه آن چیزی که در گردن و یا دست زنان سالمند بود آنها را به کنار خودروشان می کشاندند و با زور و تهدید زیورآلات شان را سرقت می کردند.
رییس پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه 2 متهم 48 و 54 ساله هنگام تردد با خودروی سواری تیبا در یکی از خیابان های رشت دستگیر شدند افزود : این 2 نفر از ابتدای امسال در گیلان سرقت کرده و در این مدت با 3 خودرو مختلف تردد می کردند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 19737

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی