امروز: جمعه 24 مرداد 1399 برابر با 14 آگوست 2020

جسد جوان افغان در کانال آبی لاهیجان کشف شد

  • سه شنبه, 11 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جسد جوان ۲۰ساله افغان در رودبنه لاهیجان پیدا شد.رئیس پلیس آگاهی گیلان امروز گفت: افراد محلی جسد جوان 20ساله افغان را که دیشب در کانال آبی در منطقه رودبنه لاهیجان افتاده بود پیدا کردند که بدلیل بارندگی اخیر و شدت جریان آب رودخانه، این جسد را آب برد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، رئیس پلیس آگاهی گیلان امروز گفت: افراد محلی جسد جوان 20ساله افغان را که دیشب در کانال آبی در منطقه رودبنه لاهیجان افتاده بود پیدا کردند که بدلیل بارندگی اخیر و شدت جریان آب رودخانه، این جسد را آب برد.
سرهنگ رحیم شعبانی افزود: پس از آرام شدن جریان آب رودخانه، ماموران توانستند جسد این فرد را در پایین دست رودخانه از آب بیرون آورده و به پزشکی قانونی منتقل کنند.
وی اضافه کرد: مشخصات جسد با جوان افغانی که بصورت یک تبعه غیرمجاز در یکی از شرکت های خدمات ارتباطی در این منطقه کار می کرد مطابقت دارد.
رئیس پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح بر روی جسد مشاهده نشده است گفت: کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی علت دقیق مرگ این جوان 20ساله هستند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 21220

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی