امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

از ناگفته های دخترخبرنگار از میترا استاد در دادگاه نجفی تا ملاقات عجیب نجفی و برادر میترا استاد در دادگاه+ عکس

  • شنبه, 22 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

میترا استاد قصد داشته در آخرین مصاحبه‌اش برای درست کردن جایگاه اجتماعی خودش صحبت کند و ماجرای طلاق نجفی از زن اولش خبر دهد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  معصومه رشیدیان خبرنگار انصاف نیوز که به عنوان مطلع به دادگاه محمد علی نجفی احضار شده بود برای شفاف سازی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: زمانیکه محمد علی نجفی شهردار تهران بود ما به دنبال یک سوژه به عنوان نقش پرستوها در زندگی سیاستمداران بودیم که در این دوران مسائلی شنیدیم و تلاش کردم با دکتر نجفی تماس بگیرم که موفق به صحبت نشدم.

وی افزود: بعد از مدتی تصاویر خانم استاد و دکتر نجفی منتشر شد و بعد از آن میترا استاد با کانال امید مصاحبه کرد و سوال ما این بود که چرا دکتر نجفی از شهرداری رفت و هر چه تلاش کردیم با شهردار سابق صبحت کنیم موفق نشدیم وتا اینکه توانستم دی ماه و خرداد ماه با میترا استاد تماس بگیرم که بعد از آن آبان ماه سال گذشته میترا استاد با من تماس گرفت و مسائل شخصی‌اش را به من گفت که تاکید کردم قابل درج نیست و خواستم حضوری صحبت کنیم و میترا استاد اعلام می کرد که گوشی موبایلش صحبت ها را ضبط می کند.

معصومه رشیدیان گفت: میترا استاد ادعا می‌کرد نجفی قول‌هایی به او داده و شنیدم رابطه خوبی دارند اما در تماس تلفنی دوم متوجه شدم میترا و نجفی با هم مشکل دارند.

11

خبرنگار انصاف نیوز ادامه داد: ظهر 6 خرداد ماه با میترا درمورد مسائل خصوصی‌اش صحبت کردیم که گفتم باید با سردبیر حرف بزند که ساعت 7 عصر پیامک داد عازم یک سفر است و نیمه شب 2 عکس متن دار برای من فرستاد که در یکی از آنها نوشته شده بود سکوت کنندگان در برابر ظلم همراه ظلم هستند.

وی گفت: در آخرین تماس میترا تاکید کرد که که نجفی از زن اولش طلاق گرفته و دیگر زن دوم نیستم و نجفی همه مال و اموالش را به نام دخترش کرده است. میترا استاد در مورد مسائل اجتماعی اش گفت که پدرم با من تماس می گیرد و می گوید که آبرویمان را بردی و مردم می گویند دخترم با یک پیرمرد ازدواج کرده است و میترا استاد قصد داشت با مصاحبه اش جایگاه اجتماعی خودش را درست کند.

ملاقات عجیب نجفی و برادر میترا استاد در دادگاه / درگوشی چه گفتند؟

به گزارش رشت پرس میان محمد علی نجفی و مسعود استاد در پایان جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد صحبت ها در گوشی زده شد.

نخستین جلسه رسیدگی به دادگاه محاکمه محمد علی نجفی که متهم به قتل زن دومش میترا استاد است در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

در این جلسه محمد علی نجفی و خانواده اش و وکلای پرونده اش در سمت راست سالن روی صندلی نشسته بودند و مسعود استاد برادر مقتول همراه وکلای خانواده اش در سمت چپ دادگاه نشستند.

نجفی برادر میترا استاد

این جلسه 3 ساعت طول کشید و افراد مطلع در این پرونده یکی پس از دیگری پشت تریبون قرار گرفته و مشاهدات خود را مطرح کردند و یکی از وکلای خانواده استاد نیز با حضور در جایگاه با توجه به کیفرخواست صادر شده تقاضای قصاص و اشد مجازات را برای عامل این جنایت خانوادگی خواستار شد.

در پایان جلسه، محمد علی نجفی و برادر میترا استاد در گوشه ای از سالن اجتماعات دادگاه کیفری یک استان تهران در کنار هم ایستاده و صبحت هایی را رد و بدل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 21313

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی