امروز: شنبه 15 آذر 1399 برابر با 05 دسامبر 2020

آتش‌سوزی کلینیک پاستور رشت + عکس

  • یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهرام مومنی با بیان اینکه به محض رسیدن سریعا تیم‌های نجات نسبت به تخلیه بیماران، کادر درمانی اقدام کردند، افزود: با توجه به حضور یک بیمار در اتاق عمل و یک بیمار در قسمت ریکاوری تیم نجات با استفاده از دستگاه تخلیه دود مانع از هر گونه ایراد در کار و آسیب و صدمه به آنها شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، طی تماس شهروند با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی، مشاهده دود و آتش از پشت بام در ساعت ۱۲:۱۳ امروز ۱۴ اردیبهشت ۹۹ به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی، سرپرست سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه به محض رسیدن سریعا تیم‌های نجات نسبت به تخلیه بیماران، کادر درمانی اقدام کردند، افزود: با توجه به حضور یک بیمار در اتاق عمل و یک بیمار در قسمت ریکاوری تیم نجات با استفاده از دستگاه تخلیه دود مانع از هر گونه ایراد در کار و آسیب و صدمه به آنها شد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی رشت علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پست بام دانست و گفت: دو تیم عملیاتی سریعا نسبت به اطفای کامل آتش‌سوزی اقدام کردند.

وی در پایان ادامه داد: هم اینک آتش مهار شده و آتش‌نشانان پس از لکه‌گیری کامل محل حادثه و تخلیه کامل دود به آشیانه باز خواهند گشت.

همین گزارش حاکی است: ۲۱ آتش‌نشان، ۴افسر ارشد به همراه ۹ دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در پیچ سعدی رشت اعزام شدند و خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 24031

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی