امروز: دوشنبه 05 آبان 1399 برابر با 26 اکتبر 2020

بررسی علت مرگ ۳ کودک در آستانه اشرفیه

  • دوشنبه, 31 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دادستان گیلان گفت: برای اعلام نظر قطعی درباره علت فوت ۳ دختربچه در آستانه اشرفیه، منتظر نظر کارشناسی پزشکی قانونی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سید مهدی فلاح میری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با اشاره به مسمومیت منجر به مرگ ۳ کودک در آستانه اشرفیه گفت: ۳ دختربچه ۸، ۹ و ۱۲ ساله که در همسایگی یکدیگر در روستای داخل پایین از توابع بخش مرکزی آستانه اشرفیه زندگی می‌کردند، بر اثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.

او به بدحال شدن دختربچه ۸ ساله پیش از انتقال به بیمارستان اشاره کرد و افزود: این کودک موضوع خوردن قرص را با خانواده اش در میان گذاشته بود که با اعلام ۲ کودک دیگر به خوردن قرص به بیمارستان رشت منتقل شدند که متأسفانه هر ۳ نفر جان خود را از دست می‌دهند.

دادستان گیلان با بیان اینکه تحقیقات اولیه قرص‌های مصرفی کودکان را قرص برنج نشان می‌دهد، اظهار داشت: با توجه به انتقال کودکان به بیمارستان ۱۷ شهریور در رشت، بازپرس ویژه قتل برای بررسی ابعاد موضوع با حضور پزشکان متخصص در بیمارستان حضور پیدا کرد.

فلاح میری با اشاره به اظهارات خانواده کودکان متوفی گفت: تحقیقات اولیه از برخی اعضای خانواده کودکان و مطلعین حکایت از مصرف قرص برنج دارد که تحقیقات قضایی ادامه دارد.

او تصریح کرد: برای اعلام نظر قطعی درباره علت فوت این ۳ کودک، منتظر نظر کارشناسی پزشکی قانونی هستیم.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 25000

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی