امروز: شنبه 04 بهمن 1399 برابر با 23 ژانویه 2021

سقوط آسانسور مرگ دو جوان را رقم زد

  • چهارشنبه, 03 دی 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اعلام سقوط کابین آسانسور و محبوس شدن دو جوان (مرد ۲۳ و ۳۳ ساله) در ساعت ۱۲:۵۹ امروز ۲ دی ماه ۹۹ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس علیزاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۱۷ آتش نشان بهمراه ۳ دستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه واقع در حمیدیان خ علیزاده خبر داد.

وی با بیان اینکه این حادثه در حین نصب آسانسور در ساختمان طبقه3 رخ داد، افزود: متاسفانه سقوط ناگهانی کابین که علت آن در دست بررسی است، موجبات گیرکردن دو تن از اعضای تیم نصب آسانسور را فراهم کرد.

علیزاده با تاکید بر اینکه شدت صدمات وارده موجبات فوت هر دو جوان را فراهم نموده بود، ادامه داد: تیم نجات آتش نشانان سریعا پس از ایمن سازی و ثابت نگاه داشتن کابین آسانسور و با بهره گیری از ست هیدرولیک نسبت به خارج نمودن هر دو فرد گیر افتاده اقدام کردند.

معاون عملیات این سازمان در ادامه گفت: در این حادثه یکی دیگر از اعضای تیم نصب آسانسور(جوان ۱۷ ساله)  که سوار بر کابین آسانسور بوده با توجه به آسیب دیدگی از نواحی دست و پا و کمر به مراکز درمانی انتقال یافت.

همین گزارش حاکی است: با توجه به اقدامات پزشکی صورت گرفته متاسفانه شدت صدمات وارده مرگ دو جوان را رقم زد که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل مورد به عوامل نیروی انتظامی به آشیانه بازگشتند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 25793

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی