امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

متخلف ترین شهرهای ایران کدامند؟

  • پنج شنبه, 13 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا به ارائه آخرین آمار تخلفات رانندگی شهرهای کشور پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، سرهنگ احمد کرمی اسد رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در خصوص تخلفات رانندگی درون شهری گفت:‌استان‌های سمنان، خراسان رضوی، مرکزی و یزد به ترتیب دارای بیشترین تخلفات رانندگی در حوزه درون شهری هستند.

وی در ادامه با اشاره به این که استان مازندران دارای بیشترین تخلف در حوزه برون شهری است، افزود: استان‌های هرمزگان، کرمانشاه و کرمان در رتبه‌های بعدی بیشترین تخلفات برون شهری قرار دارند.

کرمی‌اسد در خصوص بیشترین تخلفات صورت گرفته در کشور بیان داشت:‌ سرعت غیر مجاز، نبستن کمربند ایمنی، توقف در محل ممنوعه، ورود به محدوده طرح ترافیک، عدم رعایت حق تقدم و استفاده از تلفن همراه به هنگام رانندگی از بیشترین تخلفات صورت گرفته در کشور است.

وی با اشاره به این که بیشترین برخورد با تخلفات با رانندگان تهرانی بوده است ،یادآور شد:‌ در حوزه درون شهری بعد از تهران بزرگ به ترتیب رانندگان استان‌های خراسان رضوی، اصفهان و مازندران بیشترین برگ جریمه را دریافت کرده‌اند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور خاطر نشان کرد: همچنین در حوزه برون شهری به ترتیب برای رانندگان استان‌های خوزستان، خراسان رضوی، مازندران و فارس بیشترین برگ جریمه صادر شده است.افکار

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 259

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی