امروز: جمعه 15 اسفند 1399 برابر با 05 مارس 2021

آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت/ ۳ تن از مددکاران دچار دودگرفتگی خفیف شدند

  • سه شنبه, 30 دی 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس سازمان آتش نشانی رشت ادامه داد: در آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت ۳ تن از مددکاران دچار دودگرفتگی خفیف شدند که ضمن اعزام به بیمارستان، هم اینک در وضعیت مطلوبی به سر میبرند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت در ساعت ۲:۵۳ صبح امروز (۳۰دی ماه) به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت، اطلاع داده شد.

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت که از رخداد شعله‌های آتش در داخل آسانسور که به عللی گاری مملو از لباس؛ طعمه شعله‌های آتش شده بود، ادامه داد: آتش نشانان سریعا با کمک و همراهی پرسنل آسایشگاه نسبت به خارج کردن بالغ بر ۵۰ تن از مددجویان و بیماران اقدام کردند.

وی با اشاره به شدت دود گرفتگی ساختمان دو طبقه، افزود: بلافاصله تیم دیگری از آتش نشانان نسبت به مهار آتش در آسانسور و خارج کردن دود از ساختمان اقدام کردند.

رییس سازمان آتش نشانی رشت ادامه داد: در این حادثه ۳ تن از مددکاران دچار دودگرفتگی خفیف شدند که ضمن اعزام به بیمارستان، هم اینک در وضعیت مطلوبی به سر میبرند.

همین گزارش حاکی است؛ ۲۳ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان از دو ایستگاه مجاور به محل حادثه واقع در بلوار شیون فومنی، معلولین اعزام شده بودند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 26021

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی