امروز: جمعه 15 اسفند 1399 برابر با 05 مارس 2021

درگیری خونین 20برادر ناتنی 2 کشته بر جا گذاشت

  • سه شنبه, 14 بهمن 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

درگیری خونین ۲۰ برادر ناتنی در تهران سناریوی ۲ قتل را رقم زد و پلیس وارد عمل شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ۲۰ برادر که در کشتارگاه و قصابی کار می کردند به خاطر اختلاف حساب مالی به جان هم افتادند و یک برادر و مرد جوان به قتل رسیدند.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه شامگاه یکشنبه ۱۲ بهمن امسال ماموران پلیس تهران در جریان درگیری خونین چند مرد در میدان فرجام قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیق و پایان دادن به این درگیری خونین وارد عمل شدند.

درگیری خونین ۲۰ برادر

ماموران با حضور در صحنه درگیری با تعداد زیاد مرد که به جان هم افتاده بودند روبرو شدند و مشخص شد این درگیری از ۲۰ دقیقه قبل صورت گرفته که ۲ مرد جوان در این درگیری مرگبار به قتل رسیده اند.

ماموران خیلی زود ۴ جوان دیگر را که زخمی شده بودند را دستگیر و ۴ مرد دیگر را که در صحنه درگیری حضور داشتند بازداشت کردند که مشخص شد یکی از این افراد عامل قتل مرد جوان است.

با جنایی شدن این پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات در این ۲ پرونده قتل وارد عمل شدند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که ۲۰ برادرناتنی که از ۵ مادر و یک پدر هستند بخاطر اختلاف حساب مالی که با هم داشتند به جان هم افتادند.

تحقیقات نشان از آن داشت که تعدادی از این برادرها در میدان کشتارگاه کار می کنند و تعدادی برادر دیگر در میدان سراج یک مغازه قصابی دارند که این برادرها به خاطر خرید و فروش گوشت با هم در ارتباط هستند تا اینکه از چندی قبل بین این ۲ گروه از برادر اختلاف مالی پیدا شده است و برادرانی که در میدان کشتارگاه کار می کردند برای پایان دادن به این اختلافات به مغازه قصابی برادرشان در منطقه سراج رفته و این درگیری مرگبار را رقم زده اند.

من قاتل نیستم

یکی از برادرهای این خانواده که متهم به قتل برادرش است در تحقیقات پلیسی گفت: من چند برادر دیگر در یک مغازه قصابی کار می کنیم و چند ماه قبل با برادران دیگرمان که در کشتارگاه کار می کنند بخاطر خرید گوشت به اختلاف مالی خوردیم و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم تا اینکه چند ماه قبل بر سر این اختلافات با هم درگیر شدیم.

وی افزود: عصر یکشنبه بود که چند تن از برادرهایم از کشتارگاه به مغازه ما آمدند و متوجه شدم با یکی از برادرهایم درگیر شدند و وقتی من به مغازه آمدم تصمیم گرفتم برادرانم را که برای دعوا آمده بودند از مغازه بیرون کنم که همین باعث شد تا بین ما برادرها درگیری صورت گیرد که یکی از دوستانم که به تازگی از ترکیه به ایران آمده بود و در مغازه ما کار می کرد به هواخواهی من وارد دعوا شد که ناگهان دیدم دوستم غرق خون روی زمین افتاده است.

پسر جوان ادامه داد: در این درگیری متوجه نشدم برادرم که با ما درگیر شده بود را چه کسی با چاقو زد و من هم در این درگیری هدف چاقو قرار گرفتم ، باور کنید من برادرم را نکشتم و نمیدانم چه کسی چاقو را به برادر ناتنی ام و دوستم زد.

بنا بر این گزارش، به دستور بازپرس صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران متهمان دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر و شناسایی عامل این ۲ قتل در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارند و تجسس ها برای دستگیری دیگر افراد حاضر در این درگیری ادامه دارد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 26132

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی