امروز: یکشنبه 10 فروردين 1399 برابر با 29 مارس 2020

دستگیری سارقان واکسن های دامپزشکی

  • شنبه, 15 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کارمند بازنشسته و باجناقش که با نفوذ به ساختمان اداره دامپزشکی اراک، هزار و ٣٠٨ عدد واکسن را به تاراج برده بودند، در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس،  چندی پیش کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان ساوه ماموران پلیس را در جریان سرقت از بخش نگهداری واکسن های این مرکز قرار دادند. با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
بررسی های تیم تجسس نشان می داد سارق یا سارقان با بریدن حفاظ یکی از پنجره ها وارد محل نگهداری واکسن ها شده و اقدام به سرقت یکهزار و 308عدد واکسن کرده اند.
همین شکایت کافی بود تا کارآگاهان برای رازگشایی از این سرقت مرموز وارد عمل شوند. تا این که در روند تحقیقات فنی و پلیسی مشخص شد یکی از کارمند های بازنشسته این اداره با توجه به آشنایی کامل به محل نگهداری واکسن ها و آگاهی از نداشتن نگهبان، به همراه باجناق خود در ساعات اولیه شب اقدام به سرقت کرده است.
سرهنگ علی اصغر طالبی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در رابطه با این خبر گفت: «ارزش تقریبی واکسن های سرقت شده بنابر اظهار کارشناسان دامپزشکی مبلغ 50 میلیون ریال بوده است.»متهمان دستگیرشده تحویل مراجع قضایی شدند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 278

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی