امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

رونمایی از سند راهبردی آموزش شهروندی با دریافت گواهینامه فرزند عضو شورا

  • شنبه, 10 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس،سومین اجلاس راهبردهای توسعه فرهنگی و اجتماعی شهرهای ایران با حضور اعضای شورای اسلامی شهرهای سرتاسر ایران و همچنین معاونین فرهنگی و اجتماعی شهرداری ها در در محل تالار خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

سومین اجلاس راهبردهای توسعه فرهنگی و اجتماعی شهرهای ایران با حضور اعضای شورای اسلامی شهرهای سرتاسر ایران و همچنین معاونین فرهنگی و اجتماعی شهرداری ها در در محل تالار خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.  فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا در خصوص برگزاری این همایش گفت: در این همایش بر توسعه و تعالی فرهنگی اجتماعی شهرها,آسیب شناسی اجتماعی و مسئولیت پذیری اعضای شورا در خصوص این معضلات تاکید شد.

نماینده شورای شهر رشت در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت با بیان اینکه برگزاری اینگونه همایش ها موجب تبادل تجرییات اعضای شوراهای کشور می شود تصریح کرد:متاسفانه نگاه سطحی به فرهنگ آسیب های زیادی به وجود آورده است.شهرهای کشور به تعامل در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و تبادل تجربیات نیازمند هستند و در این همایش بر ضرورت ارزیابی تاثیرات اجتماعی و فرهنگی در پروژه ها تاکید بسیاری شد. . شیرزاد با اشاره به رونمایی از سند راهبردی آموزش های شهروندی در این مراسم گفت: بنده و آقای نیکومنش نودهی در کنار ۷۶ نفر دیگر به عضویت هیئت موسس فرهنگی(مدیریت فرهنگی)در آمده ایم و قرار است در جسه فردا از بین ما ۱۱ نفر برای تدوین اساسنامه انتخاب شوند. عضو رسانه ای شورای شهر رشت بازدید از نمایشگاه مدیریت محله محور که شهرداری رشت هم اکنون به دنبال اجرای آن است را از دیگر برنامه های امروز دانست و افزود:اعضای شورای شهرهای ایران از با حضور در این نمایشگاه از بخش های مختلف آن نظیر خانه ورزش و تفریحات,خانه شهریاران جوان , خانه کودک و سلامت و…,دیدن کردند و همچنین بازدیدی میدانی از اراضی عباس آباد داشتند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت در پایان با اشاره به سخنرانی قالیباف شهردار تهران در مراسم افتتاحیه این همایش گفت:دکتر قالیباف در سخنانی «استقلال واقعی هر کشور و ملتی را منوط به استقلال فرهنگی آنها دانستند.» گفتنی است چهارمین همایش مجمع مشورتی بانوان شوراهای شهر ایران نیز صبح فردا با حضور فاطمه شیرزاد برگزار می شود.

فرزند فاطمه شیرزاد عضو معتدل و فراجناحی شورای رشت به نمایندگی از شورای اسلامی شهر رشت در اجلاس کمیسیونهای فرهنگی کلانشهرها و مراکز استانهای کشور شرکت کرد!

 برای اعضای شوراهای اسلامی کلانشهرهای کشور کارگاه آموزشی مدیریت شهری در این اجلاس برگزار و گواهینامه ای صادر شد که برای فرزند فاطمه شیرزاد نیز این گواهینامه صادر شده است!

به نظر می رسد بهتر بود به جای فرزند عضو شورا، اعضای دیگر کمیسیون فرهنگی در این نشست شرکت می کردند، البته مشخص نیست هزینه های پروازی به این همایش و اسکان در هتل را چه کسی پرداخت کرده است که در این باره ریاست شورای شهر رشت باید پاسخگو باشد.

توهین به خبرنگار سیمای رشت پرس در آخرین نشست شورا و این بار شرکت و صدور گواهینامه در همایش شورایی برای فرزند وی دامنه انتقادات به این عضو معتدل و فراجناحی شورا را گسترش داده است!تابناک

انتهای پیام/083458

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 4966

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی