امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

پرکارترین ایستگاه آتش نشانی رشت در روزهای اخیر+جزئیات

  • یکشنبه, 20 دی 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت گفت: با توجه به وزش باد شدید ، در ۱۱ ایستگاه آتش نشانی شهر رشت ، ۱۴۰ نیرو به حالت آماده باش درآمدند که از این تعداد ۶۰ نیرو خارج از شیفت کاری فراخوان شده بودند.

رمضانی در جمع خبرنگاران گفت: در خصوص اقدامات شهرداری رشت از روز جمعه تا شنبه اظهار داشت: از اوایل روز جمعه ۱۸ دی ماه با وزش باد گرم شدید ، ۹۵ مورد حریق و حادثه گزارش شد که از این تعداد ، ۶ مورد سقوط آزاد و افتاد اجسام معلق ، ۶ مورد جدا شدن سر بندی ، ۵ مورد سقوط درخت و ۷۱ مورد آتش سوزی در علفزار و یک مورد حریق جنگل ، ۳ مورد خدمات ایمنی و ۳ مورد حریق مسکونی و تجاری بوده است.

 رمضانی تاکید کرد : با توجه به وزش باد شدید ، در ۱۱ ایستگاه آتش نشانی شهر رشت ، ۱۴۰ نیرو به حالت آماده باش درآمدند که از این تعداد ۶۰ نیرو خارج از شیفت کاری فراخوان شده بودند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت خاطر نشان کرد : امروز ۴۰ دستگاه خودرو به صورت تمام وقت مشغول ارائه خدمات به شهروندان بودند.

به گفته رمضانی ، در یکی از حوادث ، یک دستگاه آپارتمان دچار حریق شد که ماموران این سازمان توانستند ۵ نفر از ساکنان این آپارتمان را نجات دهند.

مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی در پایان با اشاره به این‌که خوشبختانه حوادث امروز تلفات جانی نداشت گفت : ایستگاه ۴ آتش نشانی در منطقه یک رشت ، با رسیدگی به ۲۴ مورد حادثه پرکارترین ایستگاه آتش نشانی بود.

انتهای
پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 7340

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی