امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

كلاهبرداري ميلياردي با اسناد جعلي خريد

  • یکشنبه, 07 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جاعل اسناد خريد خودرو با كلاهبرداري يك ميليارد و 350 ميليون ريالي، در رشت دستگير شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، سردار "ابراهيم قائد رحمتي" فرمانده انتظامي استان گيلان در مصاحبه با پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام شكايت يكي از نمايندگي هاي خودرو مبني بر اينكه فردي از اين شركت يك ميليارد و 350 ميليون ريالي كلاهبرداري كرده است، بررسي موضوع در دستوركار كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان گيلان افزود: كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري با تحقيقات چندين روزه پليسي موفق به شناسايي اين كلاهبردار شده و وي را در مخفيگاهش دستگير كردند.

سردار ابراهيم قائد رحمتي با بيان اينكه اين كلاهبردار با جعل اسناد خريد، 3 خودرو به ارزش يك ميليارد و 350 ميليون ريالي را خريداري و قصد فروش اين خودروها را داشته، بيان داشت: 3 خودرو خريداري شده با اسناد جعلي نيز از مخفيگاه اين متهم كشف شده است.

سردار قائد رحمتي در پايان با بيان اينكه پرونده اين متهم هم اكنون در پليس آگاهي تحت بررسي مي باشد، از مردم خواست، قبل از عقد هرگونه قرداد با افراد عادي يا با شرکت ها و موسسات اقتصادی و تجاری و.... از صلاحیت کاری آنان اطمینان حاصل نمایید.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 952

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی