امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 21 ژانویه 2021

غواصان شهر باران در جستجوی دخترک ۱۲ ساله غرق شده در رودخانه خمام رود"سنگر

  • دوشنبه, 31 خرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عصر روز گذشته در پی بازی کودکانه حوالی رودخانه خمامدختر بچه ۱۲ ساله در نهایت عدم تعادل و  با نزدیک شدن به جریان پر خروش رودخانه با پرت شدن در داخل آب غرق شد.

مسوول تیم غواصی سازمان آتش نشانی  اظهار داشت: تیم غواصی با دریافت این خبر جهت یافتن جسد دختر بچه ۱۲ ساله که در آب های خروشان رودخانه خمام رود روستای دلچه از توابع شهرستان سنگر غرق شده بودند به جستجو و کاوش پرداختند.

محمد رضا پور  مسوول تیم غواصی سازمان در رابطه با این حادثه گفت: پس از اعلام این حادثه بهمراه ۴ تن از آتش نشانان غواص و تجهیزات غواصی به محل حادثه واقع در روستای دلچه از توابع شهرستان سنگر اعزام شدیم .

وی در ادامه افزود: بدلیل شدت آب که بواسطه فصل زراعی و آبیاری مزارع ، حجم و جریان آب این رودخانه بیش از پیش افزایش یافته غواصان قادر به غوص زنی و غواصی نبوده و تنها نسبت به بازدید از نقاط قابل احتمال مبنی بر گیر کردن کودک اقدام نمودند.

همین گزارش حاکی است: جریان شدید آب رودخانه می تواند جسد را تا کیلومترها دورتر از محل حادثه هدایت کند و لیکن جستجوی آتش نشانان غواص شهر باران همچنان در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
خواندن کد خبر: 9753

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی